Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz stanley00 #5248 üzenetére

    A kérdésfeltevő korábban írta, hogy a hivatalos oldalon vásárolta, ezért írtam, hogy "csak" kényelmetlenséggel jár, és ezért nem írtam bele például a régiókorlátot sem a válaszba. Mindenesetre a vásárlást igazoló összes bizonyítékot (levelek, számla, doboz, aktiválókártya) legyen az online vagy offline vásárlás, meg kell őrizni.

    Ha nem hivatalos forrásból vásárolta a kulcsot, akkor nem tudja igazolni a feloldáshoz általuk kért adatokat, ezért gondolkodás nélkül lepattintják, de akkor is ezt teszik, ha jóhiszemű volt, de átverték (például boltban vett számlával hamisított dobozos változatot). A Kaspersky hírhedt a supportját nézve, rengeteg a negatív tapasztalat vele. Érdemes belenézni a hivatalos fórumjába, összehasonlítani a légkört és a hivatalos válaszok hangnemét a support terén egy alapvetően pozitív (Avast) vagy egy határozottan pozitív (Emsisoft) hozzáállású gyártóéval.

    Ezért érdeklődtem korábban én is van-e tapasztalata valakinek azzal hányszor lehet aktiválni a kulcsot.

    "... this number varies from two activations (in those regions where a handwritten code on a scrap of paper may be bought for a pound of potatoes) to fifty (in the countries where piracy is not that widespread)."
    [link]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák