Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HoTaZo

    őstag

    Uraim, Hölgyeim!
    Holnaptól, tizenöt év nemzetközi szüneteltetés és egy év kamion stop után, "On the road again".
    Szólóban (utastárssal, akit viszek az autójához), Gyál, majd pót akaszt és irány Milánó környéke.
    Ígéret szerint 45-ös szigorúan itthon... :U :D Csak, hogy idézzem egy kolleginát: "Szegény ember az, aki ígérni se tud." :D
    3 éves Volvo, hűtő, puha ágy ( :O ), iGO Primo Truck GPS ( :Y :C - Kíváncsi leszek rá! :DDD ).

    (#4142) berek21: Én is attól tartok, szemüveg van, csak gondoltam, kikérem a véleményeiteket. :R

    (#4150) zsid: Ez jó hír! Köszönöm! :R Megnézem, hogy mi, mire elég itt és aszerint fogok lépni flotta netcsomag irányába. Említettek, ennél a cégnél egy jövő hónaptól kezdődő netes fejlesztést, ami ígéretesnek tűnik.

    Dexar007: Csípem az élcelődős humort, de ez egy két élű hógolyó! Nem biztos, hogy mindenki, mindig veszi a lapot. ;)

    Egy régebbi hozzászólásra ((#3927) dlaj ) reagálva: Amikor én is ugyanezt kérdeztem, nekem csak annyit mondtak: "Mert sokan köpködik." Ebből adódik a pirított felhasználású fogyasztási jellege és a véleményezés is, mely övezi Európában és máshol is. :((

    Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

Új hozzászólás Aktív témák