Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeeForGolf

    junior tag

    válasz emvy #18306 üzenetére

    én nem tom honnan jönnek ezek a sztorik, de azért az legyen tiszta, h én itt élek a sűrűjében, és ilyesmi maximum a mesében van. amúgy most épp egy befektetési banknak dolgozom én is, pár hete vettek fel és gyanítom, h csak egy projektre kellek nekik, bár ez mellékes. lényeg a lényeg, csináltam egy gyors szűrést egy átlagos álláshirdetési oldalon, 0 tapasztalattal rendelkező friss diplomások, akik minimum 40k-t keresnek, hát ez a keresés eredményezett vagy 15 találatot, azok is úgy voltak megfogalmazva, h "up to", és az összeset olyan recruiter cégek adták fel, amelyekről én személyesen évek óta tudom, h semmi köze nincs a feladott hirdetéseiknek a valósághoz (csupán adatbázist növelnek a jelentkezőkkel, akik simán elhiszik, h a nulla tudásuk negyvenezret ér).

    google, fb, jó, h felhoztad ezeket a példákat, mert ugye ezek jellemzően azok a cégek, amik az átlagos friss diplomást, aki most esett ki az iskolapadból, azonnal felveszik, így akár teljesen átlagosnak is tekinthető az, h londonban így keresnek :D

    srácok, több komolyságot, légyszi, de komolyan. ne engem próbáljatok már meggyőzni az angol piacról, tuti h a magyarhoz sokkal jobban értetek, mint én, de azért olyanokat állítani, h tök átlagos, h 40-50k-ért vesznek fel juniorokat, meg 100-150k az alsóhangos senior fizetés, ez egyszerűen hülyeség, úgy, ahogy van.

Új hozzászólás Aktív témák