Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hdanesz

    senior tag

    válasz Sátán44 #36746 üzenetére

    Ezen néha én is elgondolkozom, bár más kontextusban. 41 éves vagyok, kicsit több mint 17 éve dolgozom...és őszintén azt tudom mondani, hogy amit az általános iskolás/gimis tanulmányaimból használok...az az angol és német nyelv. Angol nyelv és irodalom szakos tanár vagyok amúgy. Soha nem tanítottam intézményesített keretek közt.

    IT világában dolgozom és minden amit tudok azt a mostani illetve korábbi munkáim során szedtem össze. Vagy mint tapasztalat vagy mint tréning/cert...stb.

    Nem mondom, hogy kiemelkedően jó fizum van (bár hétszámjegyű) de talán itt keleten (Debrecen) egészen jónak mondható.

    Nem azt mondom, hogy felesleges az iskola...de rengeteg 'haszontalan' dolgot tanítanak, ami majd csak akkor és annak lesz érdekes/fontos aki épp olyan irányú pályára megy. És azt szerintem elég lenne a szaksuliban vagy egyetemen/fősulin megtanítani.

    Anno Orosz László tanár úr is azt mondta, hogy az alapokat kell megtanítani jól....és majd a munkahelyen megtanítják 2-3-x hét vagy hónap alatt azt a specifikus tudást ami oda épp szükséges.

Új hozzászólás Aktív témák