Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • gabe_

    őstag

    válasz VladimirR #9 üzenetére

    Az attól függ, milyen kocsiéban, testvérem...
    Egyébként én ha mondjuk elmegyek a 180 km-re lévő szülővárosomba, kocsival olcsóbban (kb ugyanannyiért) jutok el, mintha busszal/vonattal mennék. És akkor csak egyedül megyek. Ha már ketten megyünk, akkor feleannyiba kerül az út, mint tömegközlekedéssel. És akkor még nem beszéltünk arról, hogy ha buszozgatok/vonatozgatok, akkor elmegy rá majd az egész napom, kocsival meg azért gyorsabb, több cuccot vihetek, kényelmesebb, stb...

    Hogy a topiccímhez is hozzászóljak, én még anno 50k körül vizsgáztam...
    Most a B kat. asszem olyan 110ezer körül van, ha jól tudom... (?) Már ha nem bukunk meg semmiből sem. Az azért elég borsos...

    [Szerkesztve]

    Sovány szakácsban sose bízz!

  • Allien

    veterán

    válasz VladimirR #9 üzenetére

    Kár, hogy NINCSEN igazad (mindenben)! A cigifüstöt sem viszi el a szél, illetve, Murphy törvénye szerint PONT az én képembe ''fujja''. De, ugye, ha szigoruan vesszük, akkor EZ merénylet az életem ellen, mégsem védhetem meg magamat azzal, hogy jól szétverem a dohányos fejét, mert ugye demokráciában élünk, és a dohányosoknak, és gyilkosoknak több joguk van, mint egy átlag embernek!:((( Nekem (még) nincsen autóm, cégest vezetek, de SOHA nem lesz kevesebb ''barom tetü'' autós, sőt, több lesz, és ez független az ártól!
    Multkor egy kereszteződésnél (T alaku) befordultam jobbra kisívben, tehát minden autóssal szemben ugye elsőbbségem lenne, főleg a balról érkezővel szemben. Erőssen kelett fékeznie egy furgonosnak, aki balról jött egyenessen továbbhaladva. Kicsit arrébb megáltam, és mellém ált. Normálissan beszélgettünk, de az volt az indoka, hogy Ő egyenessen jött. EZT hajtogatta. Mintha neki lenne elsőbsége egy egyenrangu útkereszteződésben! Ennyit a jobbkézszabályról. A piros lámpákról NE is beszéljünk.:B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Aktív témák