Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bence5511

    csendes tag

    Sziasztok! Egy új jófogás károsult vagyok, ez az első alkalom, hogy ez megtörtént velem, de ahogy látom nem vagyok vele egyedül.
    Egy ps4 slim-t vásároltam előre utalással az eladótól, minden megbeszéltünk, hogy holnap feladja a csomagot, majd fogadott a meglepetés, hogy másnapra a hirdetés és a felhasználó fiók is megszűnt, hiába próbáltam írni neki. Ismertető jegye, hogy email-ben küldi el a bankszámla adatait, mindig 3 dolgot árul pontosan, az egyik egy ps4 érdekes módon általában slim, a másik iphone lehet az telefon, tablet stb, a harmadik pedig valami apple készülék, általában kisebb dolgok mint például egy óra. Nem kellett túl sokat keresgélnem rögtön ahogy beírtam a keresőbe, hogy ps4 slim találtam is egy pont ugyan olyan eladót, érdekes módon aznap hozta létre a fiókját amelyik nap megszűnt a másik. Illetve ugyan azokat árulja csak más képekkel és kicsit variált a szövegen mint akitől vettem, csak nem Monika765 néven, hanem Mate0828, de a fogalmazás nagyon hasonló, nem nehéz felismerni.
    42190Ft-t utaltam előre neki, az lemaradt, hogy keddi napon történt az utalás, és szerdán már nem tudtam elérni, sajnos amikor küldte az emailt azt nem néztem meg, hogy pontosan mi, pedig így megnézve rögtön látszik, hogy egy kamu email.
    Ezek az adatokat tudom róla: email cím: m35020159@gmail.com
    Bankszámlaszáma és ahhoz tartozó név: 10402207-86768654-84551014 Virág Máté
    Pénteken megyek be feljelentést tenni ellene, ha esetleg bárkinek volt hasonló tapasztalata vele vagy már tett esetleg ellene feljelentést, akkor nyugodtan írja le, hátha jutunk valamire közösen.

Új hozzászólás Aktív témák