Hirdetés

Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    A kétoldalú kommunikáció mindig eredményesebb mint az egyoldalú, éppen ezért levelet írtam a főnökömnek. Megírtam neki az észrevételeimet. Így már sokkal érdekesebb lesz a hétfő. Sokkal, de sokkal érdekesebb. A leoltás mindig lehangoló, ellenben az egyenrangú félként való megmutatkozás és kiállás lehetőségére gondolva, máris széles mosoly virít az arcomon. Nem vagyok már kisdedós kölök, akivel packázni lehet. Utoljára kisiskolás koromban tűrtem el, hogy megalázzanak és elővegyenek, mint az ázott ürgét. 30 éves múltam, független jellem vagyok saját erkölcsrendszerrel. Senki sem fog falra kenni.
    Huh, itt aztán egy rakás nagyon csúnya dologra gondoltam. A kisiskolás évek alaposan eltorzították a személyiségem alapjait. Ejnye, no, izé, azért... csak óvatosan a kedves kis Algiebával. Egy kézigránát nyugalmával várja, hogy valaki kibiztosítsa.

    Szerk.: A legszebb az egyenrangú félként való derűs beszélgetés lenne. Hamar átragad rám mások feszültsége, ami egyből felpiszkálja a bennem évek óta gyűlő haragot és negatív energiát. Elképedve állok önön indulataim örvényében. Micsoda pompás vihar! Kár, hogy pusztítani akar mint minden vihar. :( Ez van.

    [ Szerkesztve ]

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Aktív témák