Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apeelme

    addikt

    válasz bb71 #3174 üzenetére

    Kösz az összes képet, hasznosnak tűnik. :R
    Sajnos tegnap végleges rá kellett jönnöm hogy a GPS nálam nem úgy működik ahogy kellene. Kaptam egy újabb - másnál tökéletesen működő - "hárombetűst" de ugyanaz a szitu. Pozíció fix az megvan, általában tökéletesen szabad téren nem kézbe fogva ~30-40m-es pontossággal max. 4-5 használt holddal. Kocsiban kézbe véve, vagy ölembe rakva már az esetek nagy többségében elveszti a jelet, ha mégsem, akkor annyira más pozícióban mutatja a helyzetem hogy sírni tudnék.
    Az olvasott - itteni és külföldi - tapasztalatok alapján a gyári antenna és/vagy annak érintkezése a ludas, ennek okán felbuzdulva gondoltam hogy leellenőrzöm ezt az enyémen.
    Tegnap találtam egy másik hasonló leírást, ott az antenna pontos alakja és mérete is definiálva van (rézfóliából), és elmondásuk szerint a gyári antennát ki kell iktatni mert csak rosszabb lesz, de legalábbis nem lesz jobb.
    Engem nem érdekelne a lassú fix, csak a nagy mértékű pontatlanság zavar...de nagyon.

    (#3183) andyTM: Ugyanúgy szétszedted ahogy kell és a "T" alakú fóliát bedugtad az eredeti érintkezés helyére?

Új hozzászólás Aktív témák