Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyika1

    tag

    válasz hevizms #1221 üzenetére

    Köszi a javaslatokat, logikusnak tűnik a külön navi de...
    Jópár éve kezdtem az utazással is járó munkám (árnyaltabb a fuvarozásnál :), ezért beruháztam egy akkor felső kategóriásnak számító navira, ami akkor tökéletesen tette a dolgát. Mellette volt egy céges telóm, egy maszek telóm és ezeket, valamint a hálózati és autós töltőit horgásztam mindenhova :) Figyelni, hogy mikor melyik merül le, mit hol hagyok el, most éppen melyik csörög stb. szóval káosz volt.
    Két éve vettem egy SE xperiát, így a mio navi nyugdíjba mehetett, az xperia gps-e kiváltotta. De az ember már csak telhetetlen, és ha már a technika is adott hozzá miért ne használja ki. Tavaly a Lenovo A750 lett a három az egyben megoldás. Jó-jó, de... lehetne egy kicsit nagyobb és jobb felbontású kijelző, meg gyorsabb hardver, nagyobb memória stb. Ismerős ugye? :)
    Mivel nem mennék már vissza az időben ha már a technika adott, így ezek a lehetőségeim maradnak:
    - találok valami hardveres megoldást a gps javítására, (hátrányai: garancia ugrik, eladhatóság romlik, elcseszem az egészet)
    - megpróbálom visszaküldeni gariban a tmallboxnak, amit vagy elismernek, vagy nem,
    - a G3-at hirdetem meg és az A750 marad használatban :F

Új hozzászólás Aktív témák