Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz junior11 #672 üzenetére

    Hát ez első belépős-story mondat picit másképp értelmezhető, az első 2 olvasáskor... (már csodálkoztam, hogy hogyan lépsz be bitwardenbe ujjlenyomattal, úgy hogy free-n vagy...)

    Ha megvolt a HTTPS (böngészőben [ami szólt volna ha nincs]), akkor az egy réteg. Ha megvolt a VPN- aminek mai általános célja pont ez a szituáció- a másik. Jelszócsere nem árt... Account beépési log-ok meg vannak, mint ahogy totp appos 2fa, és Bitwarden app is. Elsőben feltűnne változás (nem is tudom, hogy lehet-e nem chronologikusan törölni...), második is jó ha van, harmadik is -ilyen esetben- jobb, mint egy alap mobilböngésző (erre a célra [mondjuk facebooknál így több adatot nyerhetnek rólad, de az más téma]).
    Ha összességében vesszük a miket használtál-t szerintem a releváns populáció 95-99%-ánál többet tettél az ügyben, mint a többiek! :R :C

    [ Szerkesztve ]

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák