Hirdetés

2017. június 28., szerda

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-04-28 12:56:21

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- amit írj le üzletfeledről: nicknév, linkeld adatlapját + az apróhirdetést, az okot max. 10 sorban, de személyes adatát ne!
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- moderátori válasz a bejelentésedben lesz (link: "itt szóltam hozzá" rész ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
További információk, linkek:
- a rendőrségi feljelentés menete
- partnered adatait csak a rendőrség kérheti ki, ha feljelentetted (mi nem fogjuk)
- ha egy üzlet jól zárult, a hardverapró értékelési rendszerét használd!
- üzletrontókat a Jelentem gombbal jelezheted

- a korábbi "Akikkel jó vigyázni az üzletelés során!" topic

Összefoglaló kinyitása ▼

(#18302) Fantomas80

Fantomas80
(tag)

Szeretnék kérni egy nagy fekete pontot Reibek kollegának.
Szerettem volna megvásárolni tőle ez a Projektor vásznat
Amit privát és telefonos megbeszélésünk után szombaton délelött 9-10 óra időpontra beszéltünk meg.
Én mit sem sejtve fel is utaztam Pestre mikor 8:53 -kor jött az üzenet hogy neki sajnos a most hétvége nem jó! :W Próbáltam felhívni de nem vette fel a telefont, Sms-re nem válaszol.
Így meg károsított mivel feleslegesen tettem meg Kecskemét-Budapest utat! Mert ha időbe szól akkor persze el se indulok, nem a megbeszélt időpont előtt 7-percre

Ezek után én nem ajánlom senkinek mint eladót!

[ Szerkesztve ]

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#18303) verjoe válasza Sziszilabi (#18300) üzenetére

verjoe
(újonc)

Köszi,ez meg van,+ a számlaszáma,neve,beadva a rendőrségre!

(#18304) pulykas

pulykas
(újonc)

Üdv!

Alábbi [hirdetésemre] lett volna vevő [fórum tag].

Megbeszéltem vele, hogy ma 10-13 óráig a Boráros tér környékében leszek, ekkor keressen, és át tudja venni a terméket.
13 óráig nem keresett, ekkor írtam neki, amit olvasott is itt az oldalon, de nem válaszolt, mobil számát nem tudtam, így nem volt lehetőségem felhívni. 14 óráig vártam rá a Boráros téren feleségemmel, és fél éves kisfiammal a parkolóban.

1 órát rabolt el az életünk...

üdv.: Berti

(#18305) CartmanLand0

CartmanLand0
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Sajnos eljött az idő, hogy ide is megtegyem első bejegyzésem. A történet a következő :

Az illető : t.szep
A hirdetés : [link]

18. -án kerestem fel a kollégát, hogy érdekelne a hirdetett Samsung laptop. Megegyeztünk, hogy 62 ezer forintot elutalok neki előre, ő pedig elküldi nekem a gépet plusz tesz még bele egy 160GB-os vinyót. Tekintettel a referenciájára, és arra, hogy nem ma kezdte a Hardveraprózást megbíztam benne, és még aznap kora délután el is utaltam a 62 ezer magyar forintot. Megígérte, hogy minél hamarabb feladja, mivel ez egy pénteki nap volt, gondoltam a következő hét hétfőjén postára adja a terméket. Eljött a hétfő, délután kaptam tőle egy üzenetet, hogy volt a postán, és ott azt mondták neki, hogy ha feladja, tuti nem kapom meg ünnepek előtt a csomagot, csak két ünnep között ( hozzáteszem Győrben szerette volna postára adni ) . Én felajánlottam neki, hogy rendeljünk egy DPD futárt, aki kedden menne a csomagért, és az szerdára már ide is érne, tehát ma hozta volna. Erre válaszolta, hogy az sajnos nem jó, mivel kedden ( tegnap ) Budapestre utazik, és nincs aki átadná a csomagot a futárnak. Írtam neki, hogy egye fene, adja fel, hátha megkapom még karácsony előtt. Ennyit írt : oksika. Estig nem írt, nem jelentkezett. Írtam neki, hogy sikerült e feladni akkor a csomagot ? Jött a válasz, hogy nem adta fel, mert a postán azt mondták neki, ha Budapesten adná fel, akkor tuti megkapnám még karácsony előtt. Itt már egy picit feszültek az idegeim, de írtam neki, hogy rendben, legyen, hajrá. Tegnap írtam neki, mivel délutánig nem jelentkezett, hogy na sikerült végre feladni ? Nem válaszolt, pedig utána láttam, hogy be volt jelentkezve. Írtam neki még egy üzenetet, hogy remélem sikerült, mert úgy szerveztem a mai napom, hogy át tudjam venni a csomagot. Aznap többet nem jelentkezett be. Ma reggel írtam egy újabb privátot, láttam, hogy utána megint bejelentkezett, viszont válasz továbbra sem érkezett, és azóta nem jött fel az oldalra. Nem hiszem el, hogy ha bejelentkezik, ne lenne pár másodperce írni egy választ, ráadásul kétszer is. Kérném a moderátorok segítségét, ha lehetséges. Szeretnék a hosszú hétvége alatt választ kapni tőle, hogy mi a helyzet, megkapom e a laptopot, vagy visszautalja a 62 ezer forintot. Ha nem kapok választ, és továbbra sem reagál, jövőhéten hétfőn megteszem a rendőrségi feljelentést, mivel nem kis összegről van szó, ez már átlépi a szabálysértés határát is.

Köszönöm szépen előre is a segítséget, és Boldog békés karácsonyt kívánok minden kedves Hardveraprósnak :) !!

Várjuk pár napot itt az ünnepek alatt valóban nem egészen úgy müködik a posta,futár történet.

[ Módosította: domperke ]

(#18306) CartmanLand0 válasza CartmanLand0 (#18305) üzenetére

CartmanLand0
(fanatikus tag)

Rendben, köszönöm, nagyon remélem, hogy ez áll a háttérben, és lesz értelmes magyarázat. Szeretném elkerülni a hercehurcát, de ha muszáj akkor muszáj.:R :R

(#18307) korcsillio

korcsillio
(őstag)

norbertkrisz Fake 64gb pendrive -ot árul ami valójában 16gb.
[link]

.Eleg egy helyen jelenteni.

(#18309) CartmanLand0 válasza CartmanLand0 (#18305) üzenetére

CartmanLand0
(fanatikus tag)

Üdv!

A mai nap megérkezett a laptop, tegnap lett feladva Győrben. Így a probléma megoldódott :R :R

(#18310) mazsó

mazsó
(fanatikus tag)

Üdv

buborék1 Többünket megkárosított. Több napja utaltunk, azóta kapcsolatot nem tart, nem jelentkezik, nem elérhető. ne utaljon neki senki egyenlőre!
http://hardverapro.hu/apro/xbox_one_letolto_kodok

(#18311) .:Kristian:. válasza mazsó (#18310) üzenetére

.:Kristian:.
(PH! addikt)

Sziasztok!
buborék1 nevű felhasználótól ne vásároljatok semmit! Forza 6 letöltőkódot vásároltam (és mind kiderült más is) xbox one-hoz, 23.-án elutaltam a pénzt, akkor azt ígérte, hogy este vagy másnap délelőtt küldi a kódot. Azóta nem jelentkezik, nem lép be. E-mail-t is küldtem neki, arra sem reagált. Ha továbbra sem jelentkezik én is feljelentést teszek a hatóságoknál.

(#18313) .:Kristian:. válasza .:Kristian:. (#18311) üzenetére

(PH! addikt)

Ma sikerült vele felvenni a kapcsolatot, állítása szerint voltak problémái -amit itt most nem tennék közzé- és azért nem jelentkezett eddig. Engem nem győzött meg, viszont azt ígérte, hogy kedden pontot teszünk a dolog végére, megkapjuk a kódot amiért fizettünk, vagy visszautalja az árát.

(#18314) mazsó válasza .:Kristian:. (#18313) üzenetére

mazsó
(fanatikus tag)

Üdv

Szintén ma tudtam beszéltem vele én is. Hétfő estig ígérte hogy rendezi a dolgot, ha nem kedd reggel jelentem a hatóságoknál...

(#18315) amnezia4900

amnezia4900
(újonc)

Sziasztok jelenteni szeretnék valakit!

b1e1n1c1e

http://hardverapro.hu/tag/b1e1n1c1e

http://hardverapro.hu/apro/elado_felkonfig_e8400_4gb_ddr3_9800gt_oc450w-os_tap_1

A jelentésem oka hogy vettem tőle egy asztali PC-t egy fél napos alkudozás után.
Meg beszéltük el megyek ki próbálom és elhozom! Ő vállal 3 nap garanciát a gépre! Sajnos nem tudtam el menni hozzá mert le betegedtem de elmentem meg venni a gépet egy köztes találkozó helyre! Meg is vettem haza hoztam.Másnap bele tettem egy DVD írót és tettem rá egy Op rendszert!
Sajnos aazt tapasztaltam hogy a VGA valószínűleg hibás mert iszonyat forró és terhelés közben(játék) le dobja a monitort és csak újra indítás után tér magához. Szóltam neki hogy valamit kezdeni kéne vele de azt mondta ez nem tartozik a garancia hatáskörébe mert nincs baja a kártyának.
Mikor írtam neki hogy el megyek beszélek az apukájával mert ugye ez egy 16-17 körüli gyerek akit az apja hozott oda a géppel együtt. Azt mondta én az apukája vagyok! Tehát már azt sem tudom kivel beszéltem :F

Várom a segítségeket és a lehetőségeket :R

(#18316) janeszgol válasza amnezia4900 (#18315) üzenetére

janeszgol
(PH! addikt)

Van fent itt egy fél gigás 9800GT hatezer forintért. Menj el, beszélj az apukájával (a valódival) és kérd el ennek az árát. Feltéve persze, ha más baja nincs a konfignak.

Itt a kártya.

[ Szerkesztve ]

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#18317) amnezia4900 válasza janeszgol (#18316) üzenetére

amnezia4900
(újonc)

Szia. Beszéltél vele? :Y
Az a gond hogy én ha el megyek hozzájuk házhoz az 2.000ft útiköltségembe kerül.
Én már nem vagyok biztos abban hogy ne lenne más baja a konfignak!
A proci úgy melegszik hogy 2-3 óra működés után le kapcsol a gép. És kis pihenő után megint megy egy 2-3 órát.
De meg pasztázom meg ki takarítom hátha az a baj.
Reménykedtem benne hogy esetleg egy itteni moderátor hátha tud vele beszélni és nem kell feleslegesen fel mennem Pestre ez miatt többször is.

Mert említettem neki hogy megyek beszélek az apjával erre azt írta hogy én vagyok az apuka szerinted a gyerekkel beszélsz?
És hogy ha oda megyek zaklatni az bűncselekménynek minősül!
Kemény nem?

(#18318) mazsó

mazsó
(fanatikus tag)

buborék1 ellen a rendőrségi feljelentést nemrég megtettem.
További fejleményekről is tájékoztatok mindenkit!

Megvárjuk a fejleményeket.

(#18319) hintawr

hintawr
(újonc)

Steve88Ph ellen a rendőrség bűncselekmény miatt indított nyomozást.
Megkaptam a határozatot.
Aki akar infót Pü-ben írjon.
Remélem elkapják.

(#18320) blacky79

blacky79
(lelkes újonc)

asus törött laptop

hanyutamas Senki ne üzleteljen vele! a törött kijelzős asus laptopon nem csak a kijelző volt törött, szétcseszett alsó dekni , fedlap kijelzőkeret is törött volt a hdd 52% on az alaplap nem müködik, de állitása szerint csak a kijelző volt rossz

Kap egy figyelmeztetést a rendezésre. Erre január 10 ig van lehetősége.

Üdv Fecó

(#18321) sheep válasza hintawr (#18319) üzenetére

sheep
(PH! addikt)

Ő azonos F1stat-tal, aki ellen szintén folyamatban van az eljárás.

Privátra illik válaszolni...

(#18322) Jakuskacsa

Jakuskacsa
(fanatikus tag)

Sziasztok! Tegnapelőtt tendeltem egy procit Erkel27 felhasználótól, mára kitiltották a prohardverről, előreutalással ment a dolog, még nem kaptam semmit, várhatóan nem is fogok ezekszerint, hova tudok fordulni ez ügyben, számlaszám és név van... köszi segítséget!

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#18323) domperke válasza Jakuskacsa (#18322) üzenetére

domperke
(HARDVERAPRÓD)

A rendőrséghez.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#18324) .:Kristian:. válasza .:Kristian:. (#18313) üzenetére

(PH! addikt)

Ma reggel rendezte az adossagat visszautalas formajaban. Reszemrol rendben a dolog.

Ezt örömmel vettük.

(#18325) mtocso

mtocso
(újonc)

Üdv,

increst tagtól vettem meg ezt utánvéttel, de csak egy notebook vinyó volt a csomagban, az usb tok sehol így kipróbálni sem tudom a vinyót, tehát még az sem biztos, hogy működik. Nem válaszol az üzeneteimre, ami miatt még inkább gyanús a dolog.

Mit tudok csinálni ilyenkor?

Pl.azt hogy egy helyen jelented csak és megvárod a moderátor kollega intézkedését.

(#18326) mtocso válasza mtocso (#18325) üzenetére

mtocso
(újonc)

Update: elértem az illetőt telefonon és kiderült, hogy elfelejtette a tokot csatolni hozzá, Megoldódni látszik az ügy...

Ezt örömmel olvasom.

(#18327) sepsi0

sepsi0
(senior tag)

Sziasztok!

Most akartak átverni, de lehet másokkal már megtette!
Szóljatok légyszíves a vásárlóinak, hogy ne utaljanak előre!!!! Nagyon fontos!!!!
tiszaizsolti

Most készített egy képet a termékéről, amit előre utalással akart eladni
És ezt találtam....
Isten áldja a google-t :W

Ez istenkirálygyorsvolt :R :R :R :R :R
Nem is akartam, de kíváncsi voltam a történet végére.
Köszönöm! :R :R :R

Vajon miért is írjuk hogy soha senkinek ne utalj előre??Az ilyenek miatt!

(#18328) kriszbácsi

kriszbácsi
(újonc)

Szeretnék egy csalót jelenteni, a vevő zka79 azt álltva, hogy átvertem, tönkre tette a regisztrációmat, 4 negativat adott a moderátorok jóváhagyásával, gondolom domperke, aki engem pedig nem enged visszafelé értékelni. Üzenetekben valamennyi pénzt követelt vissza, hol erre hol arra hivatkozva, én nem fizettem, mivel ez ilyen undorító utólagos alku akart lenni, erre tovább fenyegetőzés majd amikor látta, hogy ez nem megy, 4 negativ. A moderátor domperke persze, hagyja.
Ha törlitek ezt a hozzászolást feljelentést teszek én is a hardverapro moderátorai ellen, mint már mások is!
És részemről ennyi volt a hardveraprózás.

Oda vissza értékeltétek egymást ezzel a dolog lezártnak tekinthető.

(#18329) verjoe

verjoe
(újonc)

12,hó 18 -án jelentettem a csalót,azóta még csak el sem olvasták a moderátorok!Szép oldal ez is!

De elolvasták sőt a hirdetési jogát is megvonták.

(#18332) verjoe válasza janeszgol (#18331) üzenetére

verjoe
(újonc)

A jelentéseimhez oda van írva,hogy olvasatlan!Jan. 2 van,eltünt a fickó,már rég feljelentettem!

Eleve nem kellett volna előre utalni... Azt nem értem ilyenkor miért a moderátor a hibás amikor egy ismeretlen tagnak előre utalsz miközben mindenhol az ellenkezőjére kérjük és figyelmeztetjük a tagokat.

(#18335) Bodin

Bodin
(senior tag)

Ha egy kedves fórumtársunk félretett nekünk egy hardvert(telefonon és privin egyértelműen lebeszélve), és 2 két hétig hitegetett vele hogy várjak még, nem ér rá találkozni velem, majd eladja másnak az minek számít? Elég ritka hardverről van szó, nem terem minden fán normális áron.. Addig természetesen kihagytam egy remek vételt, ráadásul segget csináltam a számból, mert kénytelen voltam én is azt mondani a már lefoglalt alaplapomra, hogy emiatt nem tudom még odaadni...
Konkrét anyagi kár talán nem ért, de akkor hova írjam le hogy megbízhatatlan...

A neve itt marad ennyivel zàrhatjuk a történetet.

(#18336) fecosrac válasza fecosrac (#18295) üzenetére

fecosrac
(tag)

Lejárt az általatok meghatározott határidő (bőven) és nem történt változás sajnos. A telefont sem veszi már fel. :(
Mi a következő lépés?

Részünkről a kitiltàs.A többi a te dolgod

(#18337) mtade

mtade
(fanatikus tag)

Zibzib kollégától vásároltam ezt a készüléket
3 nap próbagarit kértem, amit próbáltam is érvényesíteni a vásárlás napján a kijelző sárgulása miatt.
Ettől elzárkózott, mondván ha egy hónap alatt romlik a helyzet, visszaveszi.
Azóta a készüléket eladtam, mint árcsökkentett kijelzőhibás berendezést, az új gazdája jelezte, hogy telefonálni sem lehet vele, a SIM kártyát sem fogadja el.

A készüléket te adtad már tovább rá x nappal.A kijelzőre vonatkozott a feltétel ha jól tudom. Innentől a többi része az nem az eredeti eladót terheli.Azzal a készülékkel bármi történhetett...

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#18338) Dealer95

Dealer95
(őstag)

Érdeklődni szeretnék hogy ő: zsozsó [link] miért lett kitiltva?
Nem találtam róla bejegyzést.

Ha nem válaszolok, írj rám újra :) (türelem, vizsgaidőszak...)

(#18339) domperke válasza Dealer95 (#18338) üzenetére

domperke
(HARDVERAPRÓD)

Klón regisztràciókkal közel 50 pozitivat osztott magànak...

[ Szerkesztve ]

(#18340) czipkor

czipkor
(újonc)

Tisztelt Hardver-apró!
Pumukli88 nevű felhasználó kitiltásra került, most hogy tudok vele kapcsolatba lépni?
Kértem, hogy utalja vissza a pénzt. Ha holnap nem teszi meg, feljelentem a rendőrségen.
Ezek szerint volt már más is akit átvágott.
Köszönöm segítségetek!

Àtvàgott màst is ezert tiltottuk ki a többi feljasznàló védelmében.

(#18341) szeraj

szeraj
(újonc)

felhasználó: lacikiraly2 [link]

hirdetés: [link]

még mindíg aktív.

Megvásároltam a telefont előre utalással.
A csomagot egyelőre nem látom (se a pénzem)

„Az a baj, hogy nekem SOS kéne, az utánvét pedig elég sokára jönne meg."
„És nincs véletlenül ismerős aki Pesten jár, vagy van? Itt át tudnám adni! Viszont ne haragudj, a postát így csak előre utalással vállalom, természetesen az adataimait csatolom, és képet is a telóról. Holnap fel is adnám, de sajnos a karácsony miatt az utánvét nekem most nem jó."

A személyes átvátel miatt érdekes, hogy csaló lenne.
A személyit és a lakcímkártyát átküldte. Ezért mertem elutalni a pénzt. Azóta semmilyen csatornán nem jön válasz.

A héten még várok, ha semmi, megy a feljelentés.

Sajnáljuk, ami veled történt, mi már kitiltottuk őt.

Ha nem tudod a pénzedet visszaszerezni tőle, akkor rendőrségi feljelentést tehetsz ellene a lakóhelyed szerinti rendőrségen (tudni fogják a dolgukat, nem sok idő).

Ha _biztosan_ tudod, hogy nem csak téged, hanem másokat is megkárosított, akkor ezt mondd el a rendőrségen, segítheti az ügyet a minél nagyobb elkövetési érték.

Viszont fontos elmondanunk, hogy adatokat mi csak a rendőrségnek adhatunk ki, részedre nem.

Köszönjük megértésedet!

[ Módosította: Kalandor ]

(#18345) domperke

domperke
(HARDVERAPRÓD)

Tisztelt mindenki!Ismételten felhivom a figyelmet az első postra.Csak az ìrjon akit megkàrositottak es csak az válaszoljon akinek szól a bejegyzés.

(#18346) crecca

crecca
(újonc)

tigriskaka felhasználó: fekete pont
Optiplex táp hirdetés

"Keres" hirdetésemre jelentkezett, hogy rendelkezik a keresett alkatrésszel. A vásárolt táp az első kipróbáláskor, a vásárlástól számított másfél nap múlva, nem volt működőképes, amiről azonnal értesítettem. Cseredarabja nem volt, közös hibaellenőrzésben és találkozóban egyeztünk meg, majd 3 heti egyeztetés (részemről várakozás) után hirtelen elzárkózott mindentől. Felelőtlen, inkorrekt eladó ... frusztrált, szomorú vevő. Nem ajánlom.

Elég egy helyen jelenteni.Az ideje ketyeg ha nem rendezi megválunk tőle.

(#18347) Thony.80 válasza crecca (#18346) üzenetére

Thony.80
(lelkes újonc)

Kedves Mindenki!

Szeretnélek Titeket megkérni arra, hogy Vistyán Róbert ügyében NE nekem írjatok, mert én már rég lerendeztem vele (több, mint 1 éve!), semmi információm nincs róla! Ellenben hetente legalább 1 ember ír miatta..

Akit megkárosított, ide írjon, illetve az itteni friss áldozataival vegye fel a kapcsolatot!

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#18348) Kalos7

Kalos7
(fanatikus tag)

Szeretném feljelenteni papp Rajmund-ot
Megegyeztem vele és elküldtem a pénzt, ahogy eddig mindenki másnál is probléma nélkül.
De már 2 héte nem jellentkezik és azótta se jött meg.

Kihez lehet ilyenkor fordulni? :(((
Számlaszám és a név, ami hozzá van meg van.

Egy hete van rendezni.

[ Módosította: Kalandor ]

(#18349) B-L-A-C-K

B-L-A-C-K
(Jómunkásember)

Anyagi kár nem ért, de mivel gusztustalannak tartom az ilyet, beírom meglegyen.

Xbox-ot hirdettem, nem szokásom elrakatni senkinek, mert megjártam már vele mivel nem jöttek érte. Frelife kolléga 5 napja rámar ír, hétvégén vinné a konzolt, kell neki biztos, akkor kap pénzt stbstb...Láttam nagyon érdekli, mondtam senkinek se rakom el, de veled kivételt teszek, mert láttam van sok pozitív értékelése, meg a szavát is adta velem nem jár így hogy visszamondja. Tegnap hív is telefonon hogy akkor ma jönne érte 10 kor, de 9kor jelez még mikor ér ide. 10:45-ig nem hívott, gondoltam rácsörgök mi van, de kinyom...Írok neki itt mert látom fent van, nem válaszol. Hívom megint kinyom...Beszélgettem egy fórumtársunkkal előtte pár napja, és mondta ugyan ez az illető megy hozzá ma játékot venni. Kérdezem most vesz tőle játékot végül? Mondta most hívta reggel hogy Xbox-ot is vesz tőle nem csak játékot...:D

Szóval tényleg mérhetetlenül szava hihető ember, és korrekt. Engem mondjuk az a része nem érdekel hogy nem vette meg, mert azóta 6-an írtak hogy vinnék, viszont az hogy nem szól, megvárat, mert neki eszébe jutott hogy másikat vesz, plusz még én hívom és kinyom, ez nálam nem a HardverApróra való viselkedés.

Fekete ugye ezért nem jár de a neve (Frelife) szerepeljen itt.

[ Módosította: radi8tor ]

(#18350) ittakary válasza B-L-A-C-K (#18349) üzenetére

ittakary
(PH! nagyúr)

Erről jut eszembe, nekem is volt egy ilyenem. Anyagi kár szintén nem ért engem, de ez is elég nagy tiszteletlenség volt, és akkor finoman fejeztem ki magam.

December 24-én délelőtt írt rám Holzfeller a hirdetett Nexus 7 tabletemre. A történet hasonló volt: "fúúúnagyonkell" "100%" stb szavak természetesen elhangzottak.
Annyit kérdezett tőlem, hogy belefér-e, ha a két ünnep között, esetleg újév elején futnánk össze, mert családi programok, főzöcskézés, stb. Én sem szoktam már évek óta elrakni senkinek, de mondtam neki, hogy fordított esetben én is örülnék, ha nem kellene átcaplatnom a városon Szenteste csak amiatt, hogy le ne maradjak valamiről. Karácsony, ünnepek, stb, meglágyult a szívem, mondtam neki, hogy megteszem: írjon, amikor ráér, és viheti.
Közben természetesen jelentkezett vagy 6-7 ember, akiket sorra elhajtottam, hogy jegelve van...
A mi emberünk természetesen nem reagált, nem keresett, kérdeztem őt 2-3x, hogy mi a helyzet, azóta is bejelentkezett, de egy bocsánatkérésre sem futotta, de még arra sem volt képes hogy annyit böfögjön, hogy "bocskösznemkell"

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.