Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70211840

    törölt tag

    Sziasztok.

    Egy kényelmetlen dologba futok bele 1-2 topic esetében, de a jelenség általános.
    Nem tudom az ok az lehet-e, hogy friss a regisztrációm és ez későbbiekben változik, de a problémám a következő:

    Adott egy topic, amiben írok egy hozzászólást (bug, kérdés, megoldás, etc).
    Ha esetleg eléggé aktív, akkor relatív hamar kerül új hozzászólás az enyém után. Persze ez lehet 10perc, 3óra vagy épp 1nap múlva is.
    Ha viszont kis látogatottságú, akkor gondot jelnt az, hogy nem tudok a sajátom után közvetlenül másik hozzászólást írni. Pedig könnyen lehet, hogy az előző hozzászólásom egy régebbi gondolatmenet megoldása/lezárása volt. Akár saját probléma megoldása, amit célszerű megosztani vagy éppen segítség volt más problémájára.
    Viszont ekkor egy saját, új hozzászólást nem enged írni, mondván várjam meg, amíg más válaszol. Válaszol, de mire???
    Ez előző hozzászólás megoldás vagy lezárás volt, az új lenne egy új kérdés/probléma/etc.

    Éppen az imént, egy előző hozzászólásom korrekcióját szerettem volna megírni, mivel más technikai paraméterekkel az első hozzászólásomban lévő probléma nem tapasztalható.
    De nem tudtam megtenni, így a probléma leírása nem teljes és nem is tapasztalható bizonyos helyzetben, mégis így marad a fórumban.

    Ebbe többször belefutottam és eléggé kényelmetlenné teszi a használatot.
    Világos, hogy a "flood" nem kívánt jelenség egy fórumban, de úgy vélem ez nem volna az.
    Esetleg érdemes volna limitálni, hogy 3 hozzászólás nem állhat egymás után ugyanazon user-től, nem pedig 2.

    Van ennek feloldására lehetőség?

  • #70211840

    törölt tag

    válasz Kalandor #21117 üzenetére

    Óh, szuper, köszönöm a gyors választ. Ez jó hír, hogy azután nem leszek "spam" :D

Új hozzászólás Aktív témák