Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz Cathfaern #1227 üzenetére

    Erre is szerintem lenne megoldás, egyrészt alapelvekbe beírni, hogy ha el akarsz adni valamit, akkor arra van jogod, de ha szakmai segítség kell, inkább használjon keresőt, és írjon a meglévő témákba. Őszintén szólva egyre kevesebb olyan dolog van a világon, amiről eddig ne lett volna topic a PH!-n. Eddig rengetegszer kerestem, és mindig megtaláltam a választ. Persze valaki visszariad a párszáz hozzászólás elolvasásától, és inkább nyit egy topicot, ahol részletekben olvassa el ugyanazt.
    Szerintem ez sok oldalról lenne célszerűbb, egyrészt nem kerülnének bele az aktív témákba a gyökér topicok, márha nyitnának egyes emberek oda, a hardware részlegbe, másrészt a modok munkáját is meg lehetne osztani, hogy lenne mondjuk 2-3 ember, aki nagyrészt ezeket nézi.
    Ez, amit leírtam, elég vázlatos, de szerintem kiindulási alapként hasznosítható, és ki lehetne belőle hozni valami jó, és hatékony dolgot. Valószínűleg én is jobban meg tudtam volna fogalmazni, ha nem lennék félhulla(fáradt) :)

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Új hozzászólás Aktív témák