Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wyco

    tag

    Aktualis adblock-os cikkre reagalva irtam de beteszem ide is (tudom igy dupla de szerintem egyszer belefer)

    (nincs ekezetem, bocs) -- a hirdetesek jo resze nem celzott, nem relevans, egy csoppet sem. Amellett, h adblock/ghostery/disconnect idoszakaban ez nem egyszeru, akkor sem celzottak, ha egyebkent ilyen nem fut. Pl en allandoan olyan hirdeteseket latok PH-n (masutt is, index stb) amik a Magyar piacot celozzak meg, mostansag pl a Vodafone megy hetek ota. Ez teljesen rendben van, de en mikor-hol elek, neha London, korabban NZ.
    Ez ilyen forman butasag. Engem akkor sem erint a Magyar Vodas hirdetes, ha esetleg erdekelne a tartalma. Vannak olyan kiszolgalok amik IP-cim alapjan tudjak szorni a regionalisan relevans hirdeteseket, vagy meg mondjuk kukik meg browsing history alapjan is. Lehet, ha mar user nem kapcsol hidetesblokkolot akkor nektek is jobb lenne, ha erdekesebb hirdetesekkel talalkozna...(?)

    V.

    BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

Új hozzászólás Aktív témák