Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eldiablo

    addikt

    LOGOUT blog

    Lassan szinte minden elromlik a P990i-men.Legutóbb,a hangszóró halt meg,így a lista most:elromlott a JogDial(tekerő),leszakadt a memória kártya fedele,helyenként lepattogott a flipről a festék,annyira meg van lazulva a flip mechanikája és lötyög,indokolatlanul kopik helyenként a festés,vibrál a kijelző,nem szól a hátsó hangszóró,recseg és lötyög a hátlap mióta meg van a telefon.
    Remélem ezeket a hibákat csak én észleltem és mindenki másnak jó a telefonja.Egy biztos,ha legközelebb P-s Sony Ericssont veszek,elötte kétszer meg gondolom,hogy tényleg akarok e enyit szenvedni egy telefonnal... :W
    Jelenleg betelt az a bizonyos pohár a Sony Ericssonnal.A szervíz minden hibára azt mondja,hogy valószínüleg én csináltam és az sem kizárt hogy direkt.Ha úgy lenne,be vallanám.A P910i-m fele ennyire sem volt kímélve(falhoz vágtam,le öntöttem sörrel,rugdostam a földön,direkt rendszerfileokat töröltem stb...),mégis hibátlan a mai napig,pedig már 2,5éves, :C de akkor még nem spóroltak ilyen hülyeségeken mint pl a RAM kapacitása(akkor más,kevésbé lényeges dolgokon spóroltak :DDD ).Szóval megyek a fogyasztó védelemhez,hátha... :W

Új hozzászólás Aktív témák