Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agabe

    addikt

    válasz szentkuti11 #28276 üzenetére

    Onmagaban is lehet vagyodni utana, de 80-90%-ban kivaltja a laptopot / pc-t, most mar azok napokig nincsenek bekapcsolva, csak ha valmi nagyon nehezkes lenne tableten, de keves dolog van, es amellett, hogy energiaban is kevesebbet hasznal (kornyezettudatosak vagyunk :) )meg mobilabb is mint a laptop.
    Valoban keves dolog van amire nem hasznalhato jol, es eddig tobbfelet is hasznalva perpillanat nekem ipad jobban bejon mint mondjuk barmelyik androidos tablet (nexus7, nexus10 is volt ) es nem a rendszer miatt, hanem mert jobb netezeshez a keparanya, jobb az akkus uzemido, meg jelenleg tobb jo progi van ra mint android tab-okra. Nem hibatlan, de most ugyis unom az androidot 2ev utan, igy visszatertem ios-re amig megint nem lesz indittatasom a valtasra (mindketto jo, es mindkettonek vannak hibai), a wp8-as cuccokat most direkt nem hoztam fel, mert azo nem annyira jonnek be... most.
    Egyszoval meglatasom szerint igencsak hasznos, mert tenylegesen kivaltja a korabban hasznalt hardvereket nagyon nagy reszben, es ugyanezt tapasztalom szinte minden ismerosomnel aki elkezd hasznalni tab-ot...egyszeruen utana mar nem tudnak meglenni nelkule (pontosabban nem akarnak), igaz mindenkinek mondom, hogy androidban nexus7 ala nem erdemes menni, ios-en meg vegulis mindegy, de leginkabb a normal meretu ipad4 most a legjobban hasznalhato (persze ez is csak szerintem, es az en hasznalati szokasaimhoz), de ha ios kell, es vagyik valaki a kisebb meretre akkor mini sem rossz valasztas, de abbol megvarnam inkabb a kovetkezo generaciot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák