Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz Solar_Wind #8306 üzenetére

    Jaja. :D Főleg, hogy április végén, ha minden igaz, akkor majd egy ilyet hoznak nekem. :DD Az a baj, hogy egy csomó tevékenységhez nem jó a tablet, vegyük pont a fórumozást. Hírekre, olvasásra, információszerzésre állati jó, de fórumozásra pont nem. Nem nagyon tudom eldönteni, hogy mennyire tudnám kihasználni, mert én a PC mellőzésére használnám, és ha ugyanúgy napi szinten be "kell" kapcsolnom a gépem, akkor nálam értelmét veszítette az iPad. Na majd kiderül, de fehéret szeretnék, és az most nincsen sajnos. :(

    Kommy!

    Hát nem tudom, én csak annyit látok, hogy mintha Jobs óta csak a szükséges mederben haladnának a dolgok, de a szükséges plusz hiányozna. OS frissítések is jóval ritkábbak, régebben volt, hogy hipp-hopp jött valami kisebb frissítés. Remélem, hogy ez az új korszak nem a hanyatlás kezdete lesz, ugyanis valljuk be, mióta meghalt Jobs, semmi komolyabb mérföldkő nem történt. Persze ez lehet véletlen egybeesés is, de az iPhone design-ja semmit nem változott, az iPad meg még hízott is. Így összességében ez nem hangzik szerintem annyira jól...

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák