Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sickboy25

    addikt

    sziasztok

    Olyan appot keresek, ami ugyanúgy működik megközelítőleg, mint a Sports tracker, de számomra fontos opciók nincsenek benne! Sokat járunk az erdőbe és általában nem a kijelölt útvonalon próbáljuk felderíteni részeket... Találtunk egy-két érdekes helyet, de sajnos hiába fényképeztem le a sports tracker nem jelöli meg az útvonalon, hogy ez pontosan hol is volt... Mert az lenne jó, ha az előző heti útvonalat be tudnám tölteni és használni is, hogy ezekhez egyszerűen visszataláljunk, mert a kiinduló pont 4-5x is ugyanaz egy erdőrésznél... A google térképet is próbáltam, de sajnos nagyon nehezen tölt be , ha egyáltalán betölt...

    Tehát lényeg az, hogy pl. lefényképezek egy lesállást, azt beilleszti az útvonalra és legközelebb betöltöm és egyből oda is irányít....

    Tudtok valami egyszerű könnyen használható appot erre a célra? GPS-t nem próbáltam, de az pikk-pakk leszívná az aksit...

    ‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

Új hozzászólás Aktív témák