Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Ragnar95 #20895 üzenetére

    a voda néha csodákra képes! :U
    igaz, több éve történt már, de leírom, mert a végén már nagyon ideges voltam a vodára, pedig semmi közöm adott céghez;
    kapok egy mms üzenetet az egyik munkatársamtól, aminek a mellékletén egy - céges - gépkocsi van lefényképezve! felhívom, hogy ezt most miért küldte, erre ő közli, hogy semmit sem küldött! az igaz, hogy készített olyan fényképet, de az biztos, hogy nem küldte el nekem, és másnak sem! mondom okés, törlöm az mms üzenetet, amit meg is tettem! hamarosan ismét jött az mms, azonos tartalommal, mint a korábbi! megint hívom, és az ő reakciója is azonos a korábbival! mms ismét törölve! ezt követően, minden órában megkaptam adott mms üzenetet, de a sokadiknál megint hívom, mondom neki, hogy okés, én törölgetem szorgalmasan, de nem olcsó az mms, nézzem már rá a telefonjára, meg kérdezzen már rá a szolgáltatójára, ha nem akar húzós számlát! bő 2 napon át, minden áldott órában megkaptam tőle adott mms üzenetet, ami főként reggel bosszantott, amikor bekapcsoltam a telefont, és ontotta az éjszaka küldött - de a telefonom kikapcsolt állapota miatt nem kézbesített - üziket... :(((
    szerencsére bement aztán a vodához és elintézte a dolgot, ennek köszönhetően megszűnt a nyavaja!
    a lényeg; az első mms üzenetet ő küldte el valahogy, a többiről viszont már nem tehetett, a szolgáltató rendszerében volt valami hiba, amit később orvosoltak.
    neki persze nem kellett kifizetni a sok mms árát, de engem senki sem kárpótolt a sok idegeskedés miatt! :( :))

Új hozzászólás Aktív témák