Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Magnum_

    nagyúr

    válasz xedamin #1984 üzenetére

    az akksi az gyenge ehhez a hw-hez. ez van.

    I humbly and respectfully decline™

  • macikos

    addikt

    válasz xedamin #1984 üzenetére

    Ez a nagy perelés akksi ügyben egy nagy baromság. A többi telefon akksija is megadja magát idővel. Mellesleg az nem 300, hanem 400 töltés volt és arra vonatkozott, hogy utána a kapacitás kb. 80%-ra esik le.

    Az, hogy nagyon merül mit jelent? Írd le, hogy konkrétan mit csinálsz, mennyi ideig. Egész napos nyomkodást nem fog kibírni. Elég megnézni a konkurenciát, azok kisebb kijelzővel is ennyit, vagy legtöbbször ennyit se bírnak ki.

  • GuguGuru

    tag

    válasz xedamin #1984 üzenetére

    Az a baj, hogy hivatalosan 400 töltés, és utána 80%, de ez már a nano-mnál is inkább 150 töltés volt :((( :W 1.5 évesen ugy hogy max. 5 naponta-hetente töltöttem már szerintem max a 70%át tudja mint régen.

    ÉS PONT ROSSZUL CSINÁLOD !!!!

    Erre mindenki figyeljen! Ebben Li-ion akuk vannak. Ezeket nem kell formázni, és a ciklus szám százalékosan értendő ! vagyis ha kétszer feltöltöd 50%ról, az számit egy ciklusnak ! Viszont ha 30% alá merited, akkor az ionok elkezdenek bomlani és az élettartam drasztikusan lecsökken. Ezért Az egyetlen dolog amire figelni kell, hogy ne meritsd így le nullára.
    A másik amit nem szeretnek ezek a Li-Ion aksik az ha cseptöltésen fent hagyod, amikor már kész van. Ugyanis az a kis áram állítólag szintén a Litium elemek bomlásához vezet.

    Rátölteni bármikor szabad, az a régi Metál Hibrid, és Nickel Cadmium akkuknál volt, hoyg tilos, mert memória típusúak voltak, vagyis ha mindig 70%ról tölttötted akkor már csak addig engedték magukat késöbb feltölteni.

    Az én Nano-m korai akku halála is ezt igazolja, mert van egy TL-Audio csöves erősitős iPod dokkolóm, és éjjel nappal abban hagytam cseptölteni. Meg is lett az eredménye...

    Aki jót akar az fogadja meg ezeket a tanácsokat... :U ;)

    Tween:

    1.Igen, kb. ezen a telefonon értelmes először ez a funkció, akkorában rakja ki, hogy messziről is látod kiről van szó... nem úgy mint anno a MOTO-nál, hogy a kép 1,5*1,5 cm-es volt...

    2.SMS-t én is rengeteget írok, és kb. amióta megvan, azóta kétszer olyan szívesen. Miután megszoktad a billentyűzetet, kb. haramad/negyede idő alatt megírod ugyanazt az SMS-t. Csak karakter számláló nincs, És Uni-Code-al küldi, értsd ha van ékezetes betű, kettőt számláz.
    3. Erről a 3Gnél még nincs tapasztalat, és a 2Gnél is csak most szállíngóznak...
    4. Nem, legalábbis töretlen telefonon nem... a Jailbrekaről majd niylatkoznak a kollégák, akiknek törve van...

    [ Szerkesztve ]

    Giga Z77-D3H, Core i5 3570K@4Ghz 1.15V, Xigma Dark Knight,2x2048Mb Corsair VengeanceC9,MSI_GTX480_TwinFrozr2@830/2000,CorsairVX550,LogitMX1000/G15, FanatecGT3RSV2+Clubsport

Aktív témák