Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • GuguGuru

    tag

    válasz joey04 #1823 üzenetére

    Nekem töretlen 2.1 van, és heti max 1-2szer dob ki a Safari, ugyhogy nem zavar, ráadásul akkor is egy klikk és már hivja is be ujra azt az oldalt.

    Amúgy az ikon-ért meg adjatok hálát...
    Nemtudom emlékeztek-e hogy mindenki mit mondott mennyi lesz itthon az iPhone, hogy majd ujabb nagy lehúzás... :R
    Az eladóval beszélgettem amig csinálta az iphone-om még anon, és mondta, hoyg ne tudjam meg az Apple milyen kemény követeléseket kötött ki. Kezdte azzal, hogy így vagy úgy de a 199 dolláros ár kb. annyi is lesz! Aztán folytatta hogy olyan csomag lesz amiben sok beszéd van, sok adattal, és ingyen SMS-el (mivelhogy az iphone chatszerű sms-éhez az illik) és mindez olcsón! :C :DD Ha megnézed, ez a csomag az egész országban egyedülállóan nagyon kedvező... ezt az Apple intézte, mert azt mondta vagy jgy, vagy nem forgalmazzátok... Állitólag csomó dolgot a forgalmazás elött egy nappal árult el maga az Apple arról, mi hogy legyen itt, de elötte 3 hónappal még vakon alá iratta a szerződést...

    Ő mentett meg minket attól, hogy ez egy ujabb Kelet Európai lehúzós szemétség legyen :R :R nekem pl.: ez nagyon tetszett...

    Giga Z77-D3H, Core i5 3570K@4Ghz 1.15V, Xigma Dark Knight,2x2048Mb Corsair VengeanceC9,MSI_GTX480_TwinFrozr2@830/2000,CorsairVX550,LogitMX1000/G15, FanatecGT3RSV2+Clubsport

Aktív témák