Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Landon

    őstag

    válasz <NewL> #40700 üzenetére

    Utálom most ezt mondani mert elrontom vele a szerencsém de ez a switcheasy eddig bejött! :) 3db van egy dobozba sikerült másodjára feltenni normálisan. Az első alá sajnos pont bement egy szösz de más gond azzal se lett volna. Most már az adhesive-eket fel tudom rendesen tenni, először a sgp crystal-nal az volt a gond h megprobáltam mindenáron feltenni ugy mint a video-ban tudod h így folyamatosan "rágörgteni". Na ugy nekem eddig csak ferdén ment rá. Ma ugy csináltam h leszedtem a fóliát és nagyon ovatosan h ne menjen semmi az aljára szépen két kézzel pontosan ráhelyeztem. :) Aztán utána squeegee-ztem. Eddig rendben van, tokkal együtt. :) Mondjuk nekem tapintásra azért nem jön be mert pont uolyan mint az orig üveg (most tudom sokan hülyének néznek h ez miért rossz :D ) és nekem az IS jó kis műag-os könnyen csúszó narancsbőre naon bejött anno :DDD

    Tikshow: Thx akk majd ennek megfelelően vágok. :)

    [ Szerkesztve ]

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Aktív témák