Hirdetés

Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz bepe79 #3112 üzenetére

    "Egyszeruen nagyon nem jo be, hogy nem zseb-meret, es mar nem is ''mobil-meret'' az iPhone 3G"

    Gondolom a 4x vastagabb N95 inkább az :)

    "- a telora feltenni dolgokat csak az iTunes-on keresztuli szinkronizalassal tudok"

    Ez előny, tekintve, hogy nem kell 3-4 fajta alkalmazás ehhez, mint a Nokiánál.

    "- USB modban / hattertarkent, iTunes nelkul mukodik ugyan a file atvitel, de nekem csak egy iranyben sikerult, korlatozottan"

    Háttértárként nem USB módban kell használni, hanem egy megfelelő alkalmazással WebDAV protokolon keresztül felmásolni a szükséges cuccost.

    "- nem ebreszt kikapcsolt allapotban"

    Soha nem kapcsolom ki a mobilomat, ha nem akarom, hogy elérjenek, akkor FlightMode, vagy telepítek egy hívásszűrő alkalmazást.

    "- alapban a menut latom mindig, ez engem idegesit neha"

    Alapban nem a menüt látod, hanem a Lock Screen-t, amire telepíthetsz Today Screen-t (IntelliScreen), ami fényévekkel intelligensebb a Symbian Today képernyőjénél.
    Ha meg beljebb lépsz akkor mindkettő platformon a programok ikonjait látod.

    "- serulekeny a hatlap"

    N95-ön nem? :)

    "- altalam nem cserelheto akksi (sokra megyek vele, hogy szakszerviz tudja cserelni, meregdragan, holott mas teloknal magam is megtehetem barmikor)"

    Ez egy N95-nél fontos momentum, mert 1 napot sem vészel át, de én már beszéltem 1 töltési cikluson belül több mint 10 órát iPhone-on, ami N95-nél elérhetetlen álom.
    Szóval fel sem merült eddig, hogy kéne cserélhető akksi. (Az más kérdés, hogy más készülék esetén sem merült még fel, mert éjszaka töltőre kerülnek.)

    "- az iTunes / AppStore felulet nehezkes, lassu keves a Free program szerintem"

    Az iTunes / Appstore felület pofon egyszerű a Nokia PC Suite túlbonyolított csicsás alkalmazásaihoz képest. (Meg mindenhez képest is, mert ennél egyszerűbben nem lehetne ezt megoldani.)

    "- a telo testreszabhatosaga az S60 3rd 9.2 FP1-2 utan nekem keves, es nagyon nem jon be"

    A Symbian az iPhone-hoz képest sehol nincs a testre szabhatóságban, ez egy vicces érv.

    "- az MP3 ha jol tudom csak a jailbrake-elessel megy, vagy ha van iMac-em is"

    ???? Mi van????

    "es az alap csengohangok, ebreszto stb. nagyon gagyik, 10 evvel ezelott voltak ilyen polifonikus vackok"

    És? Nem tetszik akkor töltesz rá amennyit nem szégyelsz.

    "- a gyerekcipoben jaro GPS + terkepek dolog nagyon gaz az S60-hoz kepest, S60-nal elore le tudom tolteni a terkepeket a memokartyara es ingyen hasznalni gyakorlatilag a GPS-t"

    Lehet itt is offline térképet használni. Jailbreak forever.

    "- nincs memoriakartya, amit csak kiveszek es berakom a gepbe es seperc alatt felteszek / leszedek dolgokat"

    Itt nem a kártyaolvasót, hanem a készüléket dugod a kábelre, ennyi a különbség. Nomeg nem kell szétcincálni a készüléket egy ilyen művelethez.

    "- a Home gombos megoldas engem idegesit, PC-n es S60-on is zavar, hogyha nem tudom biztosan, hogy mit zartam be vegleg, es zavar, hogyha nem tudom, hogy mi fut tovabbra is a hatterben, tehat ez nekem nem jon be"

    Ez itt rohadtul túl van bonyolítva, hisz a Home gomb kiléptet mindent.. :W

    "- a progik tobbsege az iTunes Store-bol csak a legujabb firmware-el szeretett volna elindulni, en pedig csak tegnap frissitettem 2.0.2-rol 2.2-re (tudom, ez az en hibam), igy amit szerettem volna, azt nem tudtam kiprobalni mert legujabb szoftot igenyeltek"

    :) :))

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Aktív témák