Hirdetés

Aktív témák

  • <NewL>

    addikt

    Felraktam a youtubhoz valami kiegészítő progit,le tudnám elvileg szedni a yt-s videókat. De nem találom ,hogy hol van ez a pont,már itt nézem fél órája de vakuljak meg ha látom. valaki

    Ha valakit megkérnék szépen meg tudná nekem csinálni ezt a csengőhangot,meg a nokiás sms hangot,hogy csak rá tudjam húzni a telefonra. :B - phnewl@freemail.hu pls

    A 3.0 sw mivel tud kevesebbet amiért érdemes lenne frissítenem újabbra? vagy inkább hagyjam egyelőre?:D

    Egyébként néhol lassúnak érzem a gépet... jó lenne pl ha több oldalt is be tudna tölteni egyszerre,ezt miért nem tudja?

    Az akksi csak nekem bír ilyen keveset,vagy túl sokat nyomkodom,napi kétszer kell töltenem,mondjuk 3 órát biztos wifizek rajta,plusz játszok,próbálgatok mindent a bótból:D
    4 oldalnyi appot raktam már fel,de ahogy észrevettem annyi de annyi marhaság van,10 értelmes nincs ezek között.

    A füles meg tapsot érdemel,életemben nem volt ilyen jó fülesem,volt már cx300am,meg valami jobb sony agybedugós,de azok mind kiestek a fülemből.Tegnap már ennek örömére futottam pár kört,és végre van egy használható olyan fülesem ami tökéletes illeszkedik a fülembe.:)

    - tudnátok mondani egy névnapos naptárat vagy mit:D...hogy tisztában legyen a névnapokkal

    [ Szerkesztve ]

    There's an app for that

Aktív témák