Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolikaDB

    veterán

    válasz ittakary #20753 üzenetére

    Ismerős vett egy i5-öt. Csak telefonálni kell neki, már annak is örült, h a SIM-ről feltettem neki a számokat a látható tel.memóriába.
    Kellett neki pár csengőhang is. Nos, nekem régi iTunes van, abban a Zene alatt behúzom a dalokat, fent van a telón, bemegyek a Hangokba, oda meg a csengőhangokat -> amit úgy készítek el, h a telefonon található mp3 to ringtone progival vágok, itunes-ban kiszedem onnan a dalokat, majd behúzom a fenti mappába.
    Na, új itunes-ban a srácnak beállítottam a kezdőlapon, h dalok és videók kézzel módosíthatóak (vagy mi volt a menü neve), ekkor drag and drop módszerrel feltettem pár mp3-at. Ezt telón megvágtam, majd asztalra kimásoltam. Nade. Hiába másoltam a hangokba, hiába szinkronizáltam, a telefonon a beállításokban nem jelent meg. Bekapcsoltam a Hangokban, h adott helyről szinkronizálhassam a hangokat, ekkor mondta, h törli a zenéket, de megtalálta az asztalomon levő m4a fájlokat, és feltette őket, viszont ugye vágnivaló mp3-ak így eltűntek. És azokat nem is tette fel, csak a csengéseket. Pedig ugyanott voltak a PC-n, és így a drag and drop nem működött :(
    A régi itunes-ban nekem minden tökéletesen be van állítva, nem is merem feltenni az újat, mert nem tetszik, ill. ma tanúbizonyságot tettem arról, h elsőre egy merülőfélben lévő laptopon ez nem megy úgy nekem. Kicsit azt érzem, be is égtem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák