Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz manchester85 #19038 üzenetére

    Kérlek, mondd már meg nekem, hogy akinek a munkahelyén és otthon is van internet, már mi a fenének még egy internet? Csak hogy a telefonon is legyen? Az, hogy neked kell... De hogy a másikat amiatt hülyének nézed mert neki nem? Na ez a szánalom. Ahogy próbálod bizonyítani a kognitív disszonanciád. (mielőtt bármibe is fogunk, normál esetben akinek erre a telefonra pénze van, az nem bányában dolgozik)

    600 forintos lassított sz@rt, jah... Kapok valami ultragagyit meg még fizessek is érte... :) Az ezerötszázas kormányzati csomagoddal meg jössz itt századszorra... Erre hadd ne mondjak semmit... Aki máskor azt állítja, hogy megérti a másik oldalt :U

    "2 év alatt mi nem lesz minimum 50k? Talán a levegő..."
    Igen, de ez rajtad, és a hardcore netfüggő komáidon kívül a maradék 9,99 millió embernek totál felesleges. És feleslegesen kib@szni 50k-t, az van akinek megy, van akinek meg nem. Van aki mondjuk megeszi inkább azt a napi plusz egy túrórudit, akkor is, ha a hozzátok hasonló korlátoltak szemében nagy barom lesz, amiért nincs még mobilnet p3niszhosszabbítása.

    Nem az internet a parasztvakítás, hanem hogy az ilyen hardcore függőknek már a hátsó részébe is modemet kell szerelni, hogy hátranézés nélkül tudja, mikor milyen színű és formájú a kibocsátott anyag...

  • FefeeX

    veterán

    válasz manchester85 #19038 üzenetére

    "Mégis mi az a minden, ami nem használ mobilnetet és nem játék? Mert én őszintén szólva el se tudom képzelni"
    GPS szoftver, fordító program, zseblámpa, jelszótároló, pénzügyi nyilvántartó, naptár, emlékeztető, fényképező, kamera, jegyzetelő

    Vagy nagyon szegényes a fantáziád, vagy kettőnk közül nekem sokkal nagyobb szükségem van az okostelefonra, mint neked, mégsem én ugatok le másokat... :U

Aktív témák