Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g@bo

    nagyúr

    válasz CharlieDrop #29823 üzenetére

    Érdemes megnézni a

    Sandisk iXpand 16gb usb 3.0 + lightning pendrive -ját. ( cca 9e )

    Persze van nagyobb is.

  • axlfsi

    veterán

    válasz CharlieDrop #29823 üzenetére

    Koszonom, hogy irtal, de nem, sajnos nem volt elerheto a belso tarhely; Apple logoig toltott be, 5 percenkent (kb.) bootloop onnan... es csak azert, mert nem tudott rendesen lefrissulni...

    Nagyon ledobbentem, en nem is gondoltam volna, hogy ilyen kardinalis problemak elo tudnak fordulni Apple (iOS) platformon (tenyleg nem vagyok kepben) ... elfogy a hely, lefagy a rendszer, frissitest javasol, az nem fut le, majd javithatatlan lesz es csak a restore segit ... :F
    Kabare! Androir ilyen talan sosem csinalt (kezdetektol kovetem), legfeljebb csak a legelejen voltak olyan gondok, hogy a user data "osszeert" a telepitett szoftverek tarhelyevel es emiatt belassult, de egy reboot es maris nemi cache, ez-az-amaz felszabadult vagy legfeljebb Windows-ra dugva tarhelyet elerem, de ha minden kotel szakad, OS (firmware) ujrahuz es megyunk tovabb. A user data-t NEM bantjuk, nem nyulnak hozza(!!!)

    ITT egy pelda, de hemzseg tole a net, forumok.

    ... a third party "szoftvergyartok" (igen, legalabb harmat talaltam, latszolag teljesen kulonbozo gyartotol, de a GUI alapjan, azonnal latni, hogy ugyanaz a belcsiny) 40-60+ dollarokert igernek megoldast (de nem garantalnak(!)).

    Sajnos meg a 3uTools sem segitett, akarhogy probaltam (minden variaciot megprobaltam mar, tobb fw verzioval, stb, stb ...iTunessel sem).

    ... s vegul az iTunes - habar arrol tajekoztatott, hogy ha majd esetleg nem jelente megoldast a problemara a Frissítés lehetőség, akkor a Visszaállítást kell majd alkalmazni - végül önkényesen, csinált egy visszaállítást(!!!) ... egy felet nem kattintottam semmire, a vegtelensegig ugyeltem erre kinosan, mert egy ev grafikai munkajat veszhet el es legfeljebb, ha nem megy az OS update, majd donthetek meg ugy, hogy szakemberhez viszem, adatmenteni, whatever ... hat nem ugy lett.

    Visszaallitotta gyari allapotara :W :O

    Igy jartunk.

    Szerk.: hab a tortant (es nemikepp vigasz a leleknek), hogy ha napi szinten keszitunk iTunes bakupot local, akkor SEM lett volna megoldas: ICloud restore, Procreate stuck at 55%

    Tenyleg semmi flame es fika, magat a vasat es az eszkozt szeretjuk, csodasan osszerakott es popec vas (7.4, 10.5"-os iPad Pro), de en komolyan almomban nem gondoltam volna, hogy ilyen szintu general bugok vannak, meg rendszerszinten is (hogy az teljes adatvesztessel is jarhat...).

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Új hozzászólás Aktív témák