Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Linem

    senior tag

    válasz M@Db0Y #22902 üzenetére

    Ehhez hasonló nálam is történt az HBO Maxpak HD felmondása után még másfél hónapig teljesen fogható volt. Azt hittem, hogy nem sikerült megoldaniuk, de a számlámon akkor már második hónapja nem szerepelt a szolgáltatás. Szóval valószínűleg a vidéki helyeken, ahol még ügyfélszolgálatuk sincs, ritkábban ellenőrzik a visszamondott szolgáltatásokat. 2 hónap után tapasztaltam próbálkozásokat, mert 1 napra eltűntek az HBO csatornák, majd újra visszarakták. Utána 2 nap múlva kép már nem volt, de a hang még azóta is megy sötét képernyő mellett. Bár az is lehet, hogy ez alapból így van másoknál is, de nekem furcsa, hogy előfizetés nélkül az összes Maxpak csatorna hangja megmaradt, hiszen a többi kódolt csatornánál nincs hang. Talán nem tudták megoldani a 100%-os kikapcsolást?
    Azt elfelejtettem írni, hogy kb. 1 hónap után telefonáltam nekik, hogy valóban sikerült-e felmondani, mert még mennek a csatornák. Az ügyfélszolgálatos azt mondta, hogy nyugodjak meg, ki van kapcsolva a szolgáltatás. Ha nem hívom őket, akkor még az is lehet, hogy azóta is lenne kép. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák