Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz darál0w #30798 üzenetére

    Eladva? Höhh..

    Mik vannak..

    (B)(#30786) dízelracer(/B): Facebookon szóltam, jó lenn egy kégli Debrecenbe a műtét alatt. (nem akarok volt bnő stb-hez menni, csak úgy is baj lenne belőle). Jöttek az üzik.
    Huhh..Az ok, hogy T.Ellenállás, Cseresznye Gyuri, Jobbikosok stb szóltak, de volt 2 meglepi is. Pest és Gödöllő. Olyanokat hallottam..A gödöllői nő mondta, hogy 1 héten legalább 1x nincs nete mert ellopják a cigányok a kábelt, de ez semmi. Az erdő szélén most nemrég találtak 5 elásott hullát(fehér). A rendőrség kivonult, elverték őket, kocsijukat összetörték. Azóta kommandósok járkálnak..Ilyen miért nem szerepel a médiában? Azért mert HAT ÁGRA süt M.ország fölött a nap?

    Pestről meg kínai invázió, narkó, nők elrablása stb..S kérdezték, mi a faszért nem látni kínai temetőket sehol..-már tudom a választ..-
    Ennek az országnak vége bakker. vagy..a mosOi!-t idézve 83ból: " A bevándorlók bére, csak haléál lehet!"

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák