Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    Szép estét!
    Hihetetlen de van netünk..
    Bakker, hogy itt mi volt! Én kedden elmentem pin@zni, mire hazaértem se kábel Tv, se net, se kert. Emberek alig az utcán, mindenki a gáton (most se tudom, hol van... :B ), sulikba tűzoltók alszanak az ország összes részéből vegyesen. 2 Utcát vitt a víz, VTV is méteres vízben. Holnap lesz az első tanítási nap..(végre).
    Asszem megválaszolom lassan a maileket meg a priviket. Visszaolvasni..ma tuti nem. Remélem minden ok, mindenki él és virul.

    darál0w: Már nagyon gyors volt..(összeköltözés, válás stb..) Ma ügyi voltam, gyorsan összevesztem vele. Remélem, van benne büszkeség. Hétvégén iszunk 1et?

    Krammerka: Rambeállítás meg ide-sata. Nálam is ezt csinálta amikor letiltottam mindent ami felesleges volt. Meg..Ez a kis lap kvra nem szereti ha win7-ben szelektív indítást használsz. Nem tudom, hogy miért.

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák