Hirdetés

Hirdetés

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

  • 90 wattal tölt a Xiaomi 15

    ma Októberben tarthatja a márka a kínai bemutatót, hogy meglegyen az első Snapdragon 8 Gen 4-es telefon címe.

Új hozzászólás Aktív témák

  • szatocs

    őstag

    Na, most egy pár fantasztikus kérdés: :) (tudom, hogy kérdezték már millióan, néztem is a topikot, elolvastam kb a felét, de azért megkérdezem ezeket, remélem leírjátok nekem mégegyszer a válaszokat)

    i5 750 a kiszemelt proci.

    1. Olvastam, hogy 1333-on kezeli a memóriákat, amik között választani fogok, az az 1333-as és az 1600-as memóriák. Tuningnál hogy van jelen a memória? Mikor jelent előnyt és miben az 1600-as az 1333-assal szemben? Teszem azt van egy 1333-as geil 2x2-es cl7-es memóriám, meddig lehet ezzel tuningolni (stabil kb. 3600-3800 MHz-re gondolok), milyen akadályba ütközhet, jobb lehet-e egy 1600-as cl8-as erre, és miért? Valamint menne-e az 1600-as 1333-on cl7-en, vagy ez nem így működik? :)

    2. Ahhoz, hogy 1600-on menjen a memória, mit kell mennyire állítani pl, mikor van jelentősége ebben?

    Hűtéshez CM TX3 és CM 212 plus procihűtő közül a 212-est választanám.

    3. Nagyrészt játékra lenne használva, alap órajelen van-e értelme ezt a procit venni, pl egy 3.2 GHz-en járó AM3 955 helyett? (jó helyen kérdezem... :D)

    4. Úgy tudom, hogy a turbo boost 2 magot hajt csak 3.2(?) GHz-en, 2 pedig 2.8(?)-on. Tuning esetén hány mag fog a feltuningolt értéken menni, és milyen kihasználással?
    Jobb-e alapon hagyni, és turbo boostra bízni?

    5. Kell-e nekem játékhoz tuningolni? :D Valószínűleg nem. Ha nem tuningolom, és kikapcsolom a turbo boost-ot, akkor mennyin mennének a magok?

    - - -

    Na még kérdeznék itt párat, ne haragudjatok, hogy nem a cpu-ra vonatkozik, de remélem azért válaszoltok, ha tudtok.

    6. Alaplapok, amik között választanék:
    GIGABYTE GA-P55-UD3
    GIGABYTE GA-P55A-UD3 (+ 2db sata3, xfire támogatás, usb 3.0) - Kell-e ez nekem? :D Csak 1 VGA lenne a rendszerben, legyen ez akármikor is, egyelőre azt nem cserélném. USB 3.0-s eszközök mikor lehetnek majd életszerűek, és elég-e nekem azok helyett a 2.0 sebességben (gondolom igen). Sata3?

    Most ennyi jut eszembe...

    [ Szerkesztve ]

    === Szatocs ===

Új hozzászólás Aktív témák