Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    addikt

    válasz Csavez™ #11644 üzenetére

    Ahogy ígértem, tesztelek vele majd, természetesen előtte / utána verzióban.

    Nappali 20.9C a radiátornál, 20 perces teszt végén 21.1C. Kicsit emelt a környezeti hőmérsékleten mindkét esetben.

    Én minden esetben úgy mérek, hogy restart után amikor ~ minden elindult, HWINFO start.
    Nagyon fontos nálam hogy a HWINFO üresen menjen fél percet, mivel ilyenkor vált át 1100MHz / 0.7V idle-re. Igazából én restart után fél percig látom azt az 1.24V idle feszt, utána mindig csak a 0.7V körülit.

    Tehát 30 másodpercre indítottam, az első, keret nélkülinél 1 mag pont nem esett idle-re... ezt későn vettem észre sajnos.
    Ez nem is annyira lényeges, úgyis a 20 perc átlag a fontos.
    Ugyanazt a AC 16mw/K pasztát használtam, ugyanúgy bankkártyával elglettelve.

    Mivel minden ugyanaz, vannak számomra nem teljesen érthető dolgok, ok, nem labor, mezei nappali, de pl a PCH mitől alacsonyabb... :F

    Mindegy, napi 53p 42e 47c túlfeszelt BIOS Profilommal teszteltem mindegyiket az AIDA FPU-val.
    Voltam annyira birka, hogy a kiszerelt procit vonalzóval nem néztem meg, hogy van e hupli...
    Ez a keret szerintem csak a girbegurba IHS-nél javít(hat).

    Szóval nagy köszönet neked a keretért, nálam ezzel a procival ~3C előnyöm származik.

    Eredmények:

    Keret nélkül:





    Kerettel:



    Ha nem is sokat, de ezet a ~ 200W teljesítményen ~3C-t tudok én profitálni. Pioneer kalapálás után valószínűleg semmit. Az is lehet, hogy nem lesz delid, ezt majd eldöntöm még.

    Sajnos ez a cpu nem egy golden sample, napira meg ez így is teljesen elfogadható.

    Köszönöm szépen még egyszer :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák