Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kaci84

    őstag

    válasz MPowerPH #1490 üzenetére

    Köszönöm a választ. Viszont mindenben nem értek egyet. Nem vagyok kezdő köszi, de nem azért van Turbom, hanem pont hozzád hasonló tudású emberek javaslatára. Nem tolom sokat 100°C-on, mert nyílván leállítottam. Azt sem értem miért áratana neki a Prime amikor valamire csak ki lett találva. Nyílván az életben egyszer kell kitesztelni és elég is. A válogatott procikat is 1 órás Prime tesztel a hátuk mögött árulják plusz amire megtalálták a beállítást. Attól függetelnül, hogy alapvetően tuidom jit csinál az LLC és miért van komolyabban nem értem, de azt végkébb nem, hogy attól, hogy Turbo az elnevezés miért ártana a procinak amikor 1.22V-re állított feszt 1.2V-ig veszi vissza terhelés alatt. Az sem világos, hogy miért ne lenne egy nem jó példány az enyém amikor Prime alatt ilyen kis feszen sok procinál nem, hogy eljut a throttlingig hanem kb. azonnal kékhalál. Volt nálam más 10700K és 10900KF is meg YT is néztem és nem láttam ettől kifejezetten jobbakat. Kivéve persze a kifogott ritkaságokat amit pont ezért tettek fel illetve nyílván itt a fórumban is mindenkinek sokkal jobb van sokkal kisebb feszen, természetesen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák