Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baryka007

    őstag

    válasz Alpi. #25187 üzenetére

    Ennek minden szavával tudok azonosulni... Azonban az előnyeit nagyon sokan távolról sem érzik... Még 2016 ban raktam össze havernak egy 6700k @ 1070 kombós gépet, akkor minden zsír új pár hónapos volt még... Azért raktunk bele 6700K -t 240 es AIO hűtéssel, hogy ha majd elkezdi kevésnek érezni akkor rá tuningolunk... Azonban 2020 körül, azzal jött hozzám, hogy nem szeretné hogy megtuningoljuk hátha elfossa magát valami...

    Másik haverom 8700K -s gépét 5,1 re lőttem be ugyan úgy mint az enyémet... De nyilván minden alaplap / proci más-más... 2 nap után kapott 1 random kékhalált, na mondom visszamegyek és finomhangolunk akkor még. Erre ugyan ez, inkább rakjam gyárira mert nehogy tönkre menjen... Persze lehetetlen lett volna, mert csak azért kapott kékhalált, mert azzal a fesszel, nekem is épp hogy hibamentesen fut még a P95 .... 5mv ot ha elveszek tőle, már elhasalna 1 hibával... Neki lehet hogy 10 el több kellett volna és kész... Na mindegy. Pedig full meshelt előlapos gépházba raktuk a cumót, komplett be quiet ventiszettel, szépen beállítva...

    Pedig valójában, simán feljebb lehet ugrani egy tier-t PC tuningolással, 0 befektetésből...

    Szerk.: Ezen felbuzdulva, most csinálok is egy pár benchmarkot...

    összesen 3db ra gondoltam...

    1.-Ahol minden gyári ( CPU, Ram, VGA )
    2.-Ahol minden 0/24 es beállításon megy ( CPU, Ram, VGA )
    3.-Ahol minden extreme beállításon megy és bármikor beállhat1 kékhalál is akár :DDD ;] ( CPU, Ram, VGA )

    És a végén le lehet vonni a következményeket...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák