Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aok1

    tag

    válasz Bandi79 #7072 üzenetére

    Hát kinek mi a stabilitás.De ezt még korai kijelenteni.És ez még csak akkor is egy IBT.Van ennél jóval brutálisabb teszterek is.

  • aok1

    tag

    válasz Bandi79 #7072 üzenetére

    Jogos.De én világéletemben szerettem a biosban(uefiben) turkálni.Még talán jobban is a kelleténél.Én szeretek játszadozni a beállításokkal.Valaki megelégszik azzal,hogy IBT stabil prime 27.8 meg aida és kész.Én az öszes létező stabilitás teszt lefutására esküszöm.Legyen az Avx 2-es linx vagy FMA3as prime meg még sorolhatná az ember..Ezért van most jelenleg 4.5-ön 1.340 V melett llc 5-el.Így szó szerint minden lefut.És nem hülyeség mert így semmi alatt nem dobál,nem szarakodik.Én ugyanígy lőttem be a sandy core i5 2500k konfigomat.Stabilitás tesztekkel.És 4 évig ment 24/7-be.És most sem lessz ez másképp.Nekem minden alatt úgy teljesítsen,ahogy elvárnám.Én nem vártam sokat ettől a platformtól sem,mert már legelsőnek a 4.5 full stabil beállítás volt a cél.Több minek?Mi szükség rá?Otthonra pl.Ugyanúgy pl a 8 magosak.Minek?Dísznek a szoba közepére?Otthoni felhasználásra nincs rá szükség 8 magosokra,főleg inteléktől.De még 6 magosokra sem feltétlenül esetleg azoknak akik kimondottan munkára használja a gépet.Láthatod itt a fórumot,hogy van aki megveszi annyiért is amennyi.Nem érdekli.Ezért is teheti meg az intel az áremeléseket eggyrészt konkurencia híján.És amíg lessz olyan user aki megveszi a processzoraikat otthonra annyiért is addig jót röhögve a markában élni is fog a lehetőséggel.

Új hozzászólás Aktív témák