Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #Morcosmedve

    veterán

    válasz Milka 78 #5649 üzenetére

    Igen, közben elmaradt a válaszom HSM-nek is. De ezek szerint számodra is inkább az Extreme a jobb választás, a lényeg, hogy a másik két érintett is jó választás! :)
    BTW. a fázisok számát és elosztásának az okát fel lehetne tüntetni a specben...
    (Jó kis IGP :K heti 2-4 órára sok is :DDD)

    oliba: Beszereltem és ment, azzal nincs semmi más tennivaló, előző BIOS-on sem. A friss BIOS-al már a kiírással sincs gond, eltekintve, hogy szerintem azért van egy fekete kijelzo a ket logo screen kozt, mert akkor hivja be a kartyat, allitja be a PCIe lane-eket es ezzel par sec-el megnoveli a lap boot-jat. Megnezem majd lefixálva a sávokat, hátha.

    aok1: Szerintem a fent emlitett az ok.

    Ombi5: Win10Pro. Win7-et eleg volt egyszer felküzdeni USB-re úgy, hogy menjenek a perifériák, lefrissítettem 10-re (majd egyszer ujra is raktam, hogy tuti megy-e) és utána már csak clean install, UEFI-ben.
    Win7-hez turi okosítani kell a telepítőn, egyrészt a perifériák, másrészt a NVMe/PCIe boot miatt.

    kukulec: Igen, 2133MHz felett Z170 kell. IGP elvileg profitál, plusz nem sok a felár egy jó 3000-es memória vétele esetén, de 2666-2800MHz alatt ne is gondolkodj.

    [ Szerkesztve ]

    © asszongya'hogy

Új hozzászólás Aktív témák