Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micha3l

    tag

    válasz velizare #9809 üzenetére

    A komplett storyval, lepesekkel nem tudok szolgalni, mert 2 hetig a nagykerben ultek a probleman.
    Amit el tudok mondani az esetrol:
    Adott a H87-plus Asus lap, elso vak folt, nem tudom milyen BIOS verzio volt benne gyarilag.
    Feltetelezheto, hogy 0805 nel regebbi, mert akkor talan indult volna a 4590 is.
    Ugye ezzel nem indult, ekkor egy 4670 el eletre keltettek a lapot es az akkor 0809 es biost kapta meg, ezek szerint BIOS alol pendriverol. Majd kovetkezett a hosszas utanajaras, erdeklodes, irogatas az Intel ill ASUS fele a problemat illetoen. (Kozben volt meg 2 db 4590 es is probalva hatha a CPU rossz) Gondolom itt elmondtak, hogy milyen BIOS verzioval probaljak, sot mas tipusu, markaju alaplapban sem mukodik a 4590. Kb 1 het elteltevel az ASUS kiadta a 2001 BIOS ehhez a laphoz, amelytol megvaltast vartunk. A nagykeres kollegak sem olvastak el szerintem a leirast amit az ASUS kozol, hogy a toolal kell vegrehajtani a frissitest. Ekkor kertem, hogy a 4670 el kuldjek le nekem a gepet es mellekeljek a 4590 es CPU t is, majd en is megprobalom eletre kelteni.
    En szembetalaltam magam a 2001 es BIOS verzioval es a mukodo 4670 procival, majd csere 4590 re, meg se mukkant. A saman tancon kivul mindent kiprobaltam es ekkor gondoltam, hogy kozzeteszem elkeseredettsegem. S lon vilagossag, par perc alatt kaptam olyan infot ami sikerre vezetett. ;)

Új hozzászólás Aktív témák