Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    Sziasztok.
    Nekem jelenleg a HD 5870-es karim alá egy Core 2 du E-6750-es procim van.Jelenleg 3.78GHZ en tolom 1.39V és 60C fok alatt.Alaplapom Gigabyte EP45-DS4.Teszteltem mennyire fogja meg a cpu-m a karimat de azt tapasztaltam,hogy a 2magos alkalmazások során pl:Crysis ami úgytudom 2 magot használl 3.6GHZ fölött evvel a pocival már csak 1-2FPS változik vagyis ami nem használja a 4 magos alkalmazásokat szerintem ez is tökéletesen jó.Amúgy szeretnék mindenféleképpen venni egy Q9550es procit amit 3.8GHZ en járatnék amolyan GTA4 es alkalmazások miatt meg ami játék jön 4magos alkalmazásokra mert ahogy elnézem kezd egyre több érkezni.Azt szeretném kérdezni,hogy egy Core i 7 920as proci játékok alatt szinte ugyanazokat produkálja mint a q9550-es illetve ugyanojan jól lehet húzni a MHZ-eket?Szerintem semmi értelme nincs még Core i7 re váltani mert konvertálás szerkesztésen kívúl semmi gyorsulást nem hoz játékok alkalmazása során majd talán a Core i 9 ami már valamit feltud mutatni valamit, de az még a távoli jövő,azt akkor lesz sok választék alaplapokból illetve az árak is barátiabbak lesznek.A q9500 alá néztem egy MUNGEN 2 es hűtőt sztem ez a legjobb választás alá.Szerintetek igy mennyire lesz időt álló a rendszer mert felesleges úgyérzem Core i 7 re váltani mert akkor vennem kéne lapot,procit ,ddr3mast ami sajnos nem kevés pénz.Olcsón honnan tudnék vásárolni Q9550procit ahonnan érdemes mert az árak egy kicsit felmentek az utobbi hónapokban ami számomra érthetetlen,de nyilván van rá logikus magyarázat.

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák