Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vanos

    aktív tag

    válasz canniball #325 üzenetére

    A rádiós gond talált süllyedt. Köszi! Már ki is mazsoláztam a 320 és 256kbit/s -os adókat. :R

    Manuális törlés:
    A gondom az, hogy nincs mit törölni.
    Nálam a c:\Documents and Settings\All Users\Start Menu\.... van Soundgraph könyvtár, de ez az uninstall folyamán törlődik.
    Sőt, ha a keresővel az egész gépen keresek egy soundg* opcióval, akkor se talál semmit az uninstall után.
    Ha az imon szóra keresek mindenféle imon ill. imon_x64 drivereket talál, de ezeket meg nem lehet törölni, a helyükre is csak annyit ír, hogy \driver.
    Azt hiszem ezek az állományok szivatnak. Megint leszedtem mindent kitöröltem mindent, registry cleanert lefuttattam, de újrahúzás után a kijelzőn látom, hogy a gmail-es beállításom miatt már próbál csatlakozni a szerverhez.
    Pedig az instalálás végén is az választom mikor rákérdez, högy ne a meglévő beállításokat használja.
    Az a vacak új béta verziós iMedian szivatott meg. Azt hiszem használom foobar nélkül, amíg az új iMedian elől a beta szót ki nem veszik. Az új verziónál már nem lesz szükségem külön a foobar2000-re.
    Vagy az XP-t újrahúzom...

    HTPC front (GA-MA780G-UD3H, 4G RAM, 2T 2,5-ös HDD, Pioneer 212 DVD-RW, Silverstone LC16B-MR ház), Pi4+Volumio; E-mu 1212m, Topping D50,SMSL VMV D1SE, VMV D2R DAC-ok; Rotel RA-985Bx, Kinki Studio EX M1+ erősítők; Focal Chorus 716S és Electra 1038 BE hangfalak; *****SMSL M6 - Sennheiser HD600 füles

Új hozzászólás Aktív témák