Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ganz-[HUN]

    addikt

    válasz Intruder2k5 #109246 üzenetére

    használt tápokkal lenovonál nincs gond ;)

    Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

  • Tikakukac

    titán

    válasz Intruder2k5 #109246 üzenetére

    Na ugorjunk neki.

    Már elolvasni sem sikerült a hozzászólásom, vagy csak értelmezni?

    Sikerült elolvasni, sikerült értelmezni is.

    Nem a 3500Ft-al van a baj, amint írtam mindenképp megveszem az új tápot, de ezt is szeretném megcsinálni. Egyrészt mert örülnék ha sikerülne, másrészt mert miért kukázzam, ha <1000Ft alatt javítható? Szétszedni szétszedem, ez egyáltalán nem jelent problémát, és nem is szopás szerintem.

    Leírtam miért. De ha épp munkanélküli vagy, igen, akár értelme is volna. Az időd is pénz. Elvben. És amikor elhangzik ez a kérdés, na az tutira nem 20 perces javítás lesz. Az akkuk cellázgatása is ez a szint amikor valaki megkérdezi.

    Egyébiránt meg hol kapsz gyári új tápot 2500Ft-ért?

    Senki sem írta, hogy újat, inkább idézz akkor.

    Én amit találtam 3-4000Ft körül az mind utángyártott, de ez nem is gond, jó az nekem, a gyári viszont inkább 8-10k, abból meg kapok három utángyártottat.

    Miután gatyára vered vele az alaplapot vagy épp kigyújtod a házat majd ezt át fogod gondolni.

    Grátisz:

    Lehet, csak ha kapsz egy másik tíz évest, lehet fél év múlva az is ugyanígy megáll. Kösz, inkább maradok a vadiúj utángyártottnál. :)

    Meg az is lehet, hogy holnap a lakásodba csapódik a Nemzetközi Űrállomás. Mondom az elmúlt 10 év statisztikáját: 1 darab ThinkPad töltőm halt meg. Nem kicsiben játszom a mennyiséget illetően. Viszont nem kevés sztorim van utángyártott töltővel, kiégett töltőelektronikával, megbolondult töltésekkel, potenciális áramütésekkel.

    Csináld a gyárit akkor, meg vegyél utángyártottat, én leírtam azt, amit a témában szerintem durván sok tapasztalattal le lehet írni. Fölöttem is megtették ugyanezt, tippre nem én vagyok a marharépa akkor.
    Vagy megfogadod ezeket az írásokat vagy járod az utat. De azt tedd úgy, hogy ez az a szint, ahol durván visszacsapnak a hullámok olykor. Peace :R

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák