Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BLC

    tag

    válasz anjani182 #1040 üzenetére

    Bár megjegyzem nem éri el a flash memóriás iRiverek hangminőségét

    Na most egy kicsit elbizonytalanítottal. Nekem pont az lenne az elsődleges szempont.
    Éngem a zene éltet, de szerintem sokan másokat is itt a fórumon. Ebből adodóan, ha már vettem egy Sennheiser HD-457-est 1,5 óra válogatás után, és még gondolkodom egy Koss-on is. Akkor ezeket ki is szeretném használni. Megjegyzem Ipaq PDA-n használom most a Sennheiser MX-457-est, de a PDA nem erre való.
    Szóval akkor nézzek körül az Iriver-ek között is. ( pl.:Iriver H10)

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz anjani182 #1040 üzenetére

    ''... nem éri el a flash memóriás iRiverek hangminőségét...''

    Konkrétan melyikre gondolsz?

    Nekem egyébként volt már szerencsém -- hosszabb időre -- kipróbálni iRiver iMP-550-t, iFP-995-öt, H-340-et; iAudio G3-at, és X5-öt. Az iMP-550-ben és az iFP-995-ben egy 5 sávos EQ vagy az SRS WOW (ez utóbbi szvsz. szörnyű) között lehet választani (egyszerre nem megy). A H-340-ben magas/mély van (és) vagy SRS WOW. Ezzel szemben az általam eddig próbált iAudio-kban mindben 5 sávos EQ + BBE + Mach3Bass + MP Enhance + 3D Sound. Ebből kifolyólag a variációs lehetőségek tárháza sokkal nagyobb az iAudio esetén.
    Szerintem hangzásban egyébként nincs jelentős különbség (talán csak a H-340 van egy kicsit ''lemaradva''). Én pl. annak ellenére, hogy most egy iRiver discman-em van tuti, hogy iAudio-t fogok venni. És, hogy miért? Mert az utóbbi időben mind minőségben, mind szolgáltatásban, mind pedig a ''support'' terén az iRiver felé nőtt.
    Elég csak megnézned az iRiver topic utolsó hsz-ét...

    Egyébként 1 szó mint 100, el kell menni az Infopatika vm. üzletébe, és ki kell próbálni!!

Aktív témák