Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz SH4D0W2011 #357 üzenetére

    A minap értem a HZD Complete végére PC-n, ma pedig a Forbidden Westre próbáltam rá.

    Olyan érzés volt, mint visszautazni az időben. Ennek nem fordítva kellett volna történnie?
    Úgy értem, hogy néz ki ez a játék 2022-ben egy nextgennek haluzott konzolon? 4k 30-cal egész jó, amíg nem mozdulsz meg. Próbáltam úgy játszani vele, hogy nem mozgok, de nem sikerült, mert sajnos mozogni kell, különben semmi nem történik. Viszont a menüben el lehet tölteni pár percet ott nincs semmi gond. Ez a quality mód. Érdekes elnevezés... hogy lehet 4k 30-at qualitynek hívni? A szó azt jelenti: minőség. Mi ebben a minőség, a drága lazac, ami a szaggatástól majdnem feljött?

    1800p 60 FPS, ami pörformansz' mód. El is éri vele az ember a PS4 színvonalát grafikában. Közben a dobozon mellett virít a NYÓCKÁ' logo. Parádés. Fogalmam sincs, hogy fogom ezt így végigtolni, mert a sztori érdekel.

    Nekem egyébként a HZD 1, kb. 70%-ig egy unalmas meló volt, onnantól kezdett érdekes lenni, amikor a törzsi baromságok már nem domináltak annyira. A csúcsot viszont a Frozen Wilds jelentette. Ott számomra működött minden, a törzsi téma is. Őrület, hogy az alapjátékot közepesnek éltem meg, a DLC-t meg elég jónak. Csak emiatt a DLC miatt ugrottam bele most a PS5-ös kiadásba...

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

Új hozzászólás Aktív témák