Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Bodz #1642 üzenetére

    Mondjuk azzal az Inline vevővel a nyakamban nem mászkálnék azért olyan szívesen :) De hordozható asztali szetthez jó lehet valóban. Remélem hamarosan majd fognak terjedni az LDAC-os megoldások is, és akkor már a kodek sem lesz olyan szűk keresztmetszet.

    (#1643) vicze1: Pedig az sem rossz dolog, mert akkor tudod közben használni a telefont normálisan út közben, és nincs kábelen rákötve semmire. DAP is jó lehetne ilyenre, de streaming... Apropó, nem mostanában kellene jöjjön már az offline Tidal támogatás AK cuccokra?

    (#1646) Bodz: Ritkán jársz erre? :) Már július óta ezt használom.

    (#1649) vicze1: Hát ja, az AK70ii is sokkal jobb hangban, de egyik sem kényelmes, különféle okból. Mohó Jojóval sem mászkálnék a telefonra kötve, főleg a remek árnyékolása és melegedése miatt :P

    (#1650) s4tch: Azért ne felejtsük, hogy a te XD05-öd nem a gyári :) És azzal nekem is nagyon bejött elsőre az U6, ellenben kis próbálgatás után már nem annyira győzött meg (amikor elhoztam, aztán kb másnap vissza is vittem a Bluedac ellenében).
    Ugye ES100 nekem csak út közbenre kell, és arra tök jó :K Bár nem egyszer megfordult a fejemben már, hogy kár belém az U6, ha tényleg csak erre használom, de hát nincs más/olcsóbb megoldás APEX modullal.

    (#1651) vicze1: Lényegesen jobb a pre-amp kimenet beállítással az ES100, de azért fejest nem igazán hajt meg úgy sem. A PM3 bár élvezhetően szól róla úgy, de az alsó tartományban kicsit bizonytalannak érzem, nem olyan pattogós, feszes, nem elég tiszta. HA2-höz képest például.

    (#1652) kemcso: AZ XD05 szerintem méretben hasonlít az AK300+amp kombóra, csak súlyban nem nagyon, az AK-ben több a vas.

    (#1653) s4tch: Pioneer XDP-100R, 300R, Onkyo X1A, Acoustic Research M20, Fiio X5iii, X7, X7ii, iBasso DX150 és DX200... Nem mondom, hogy nincs náluk jobb, de azért ezek a maguk kategóriájában rendben vannak.

    (#1654) s4tch: Mutattam jó telefont is, csak még nem adtad be a derekad :) Esetleg azon kívül Nokia 6.1 Plus? Vagy ami most jön majd 7.1 Plus vagy milyen néven (X7 EU változata).

    (#1655) Bodz: Ebben a kategóriáabn (BT adapterek és vevők) az AK4376 jónak számít. Mást nem nagyon tesznek bele, általában az alap CSR van csak. Egy cuccban volt 9018, de az sem futott hosszú pályát be.

Új hozzászólás Aktív témák