Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fericske

    addikt

    válasz krisz242 #1539 üzenetére

    Hát jó.

    Fostex T60RP

    Nekem tetszett, de nem igazán tudnám megmondani, hogy árán túlmutatna-e. Az árkategóriájában vannak egyéb jó képességű fejhallgatók, szóval ő az a tipikus, több közül szubjektívan kiválasztható fejes, nem a best buy típus.
    Mondjuk, ha a T50RP árában lenne, akkor best buy lenne, szerintem, de az ugye fele ár volna.
    Hangra hasonló a T50RP-hez, kicsit tisztább a prezentáció.
    Ami viszont lényeges, hogy jóval könnyebben hajtható, a QP1r low gain-en is elbírt vele.

    AEON Flow nyitott és zárt arról a Moon 430HA-ról.
    Nem találtam szignifikáns különbséget a kettő között. Eléggé sötét hangúak. A részletek szerelmeseinek igazán jó fülük kell legyen, ha ezeket választják. Ott vannak, de fülelni kell.
    Viszont van mélysége a terüknek és azt én jónak tartom.
    A zárt is egész jó volt erről az erősítőről, nem kiemelkedő, de jó. Annó a Senn HDV820-ról egy szűk terű vacak volt.
    Szubjektíven nekem nem jönnek be, de hát ez én vagyok. Asszem általában jó véleményezéseket kapnak.
    Ha a Pandora 6-ot nem választhatom és abban az árban kellene fejes, inkább egy B&W P9 , Focal Elear, LCD 2 Classic mellett voksolnék.

    Jomoaudio
    Ez sem fillérekért dobálja cuccait.
    Meghallgattam a nem tudom hány BA-s csúcsmodellt, a drágább hibridet és egy belépőszintű 1 BA fülesüket.
    Egyik sem dobogtatta meg a szívem. Nem volt igazán tiszta egyik sem, meg a hangképük sem jött be igazán, bár az 1 BA füles egész jó volt ahhoz képest, hogy mi hajtja, volt benne mély is, csak ezek is kicsit kásásak voltak, hasonlóan mint a Vision Ears fülesek, csak kevésbé.
    Az armatúrás fülesek egyébként jól átmentek a teszten, viszont a drága hibrid botrányos volt, teszt ide vagy oda. Ott nagyon nem volt összhang a DD és BA meghajtók között.

    Na ez az utolsó volt olyan amit említésre nem méltónak gondoltam. Volna még pár ilyen, mint pl. a Shanling-os srácnak valami haverja akinek a füleseit elhozta a rendezvényre, és már fingom nincs mi a neve.
    Az is arany árban méri a kreálmányait, de hát pl. kipróbáltam egy 3 DD fülesét és tiszta röhej volt, $1000-ért.
    A szeparációs teszten a crescendo-nál szépen, jól artikuláltan hallani kellene egy klarinétot, a női kórust meg egy tubát. Itt csak egy hosszú sivítás volt az egész. F@szom.
    Azért vannak ilyen csudák is ezeken a rendezvényeken. Bepróbálkoznak. Mint tavaly is amiről a blogban írtam. Fejhallgatókkal, amik szintén botrányosak voltak, amik mellett bármelyik Beats egy audiophile csoda.

    No jó, asszem ennyi lesz az egész.

    (#1540) akva
    Igen, belsős.
    Ilyen műsor után szinte csak belsős információval térek nyugovóra. Rendesen félek már, hogy egyszer kinyírnak ezért.
    Kipróbálok olyan dolgokat, prototípusokat, aminek még se neve, se ára, se végleges külseje, akár se végleges hangzása nincs még, de lehet nem is fog forgalomba kerülni.
    Pont volt egy ilyen tavalyelőtt a Meze-nél.
    Egy proto fejes, ami sosem készült el, nem is fog.

    Nem tudom mi lesz az új 99C neve, és ára. Szerintem drágább lesz mint az eddigiek. Annyit mondott a demós nő, hogy 500 dollár alá fogják szorítani. Aztán majd meglátjuk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák