Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomiLi

    addikt

    válasz TazLeacher #13673 üzenetére

    Hello Uram!!!

    Hát meghallottam a modding verseny hírét, plussz még rátaláltam erre... Ez nagyon megtetszett és elég sok fantáziát látok benne. Kis szerencsével el tudnék készülni a versenyre vele, és ha sikerül az elképzeléseimnek megfelelőt alkotni, akkor talán méltó is lesz a versenyre.... De ehhez sok mindennek klappolnia kell :F
    A skeleton is nagyon tetszik de az FT01 jobban!!! És nem utolsó sorban fel akarok kerülni a PC Style.hu-ra :C Nagyon örülök ennek az oldalnak, ami adott is nem kicsi lelkesedést a számítógép építéshez!
    Sajnos két dudás egy csárdában nem fér el.... ;] Meg aztán csak egy konfigra van keret :O Még arra is neccesen....

    Ma unalmamban és a nagy várakozásban (FT01) kicsit csinosítgattam a tápomat :C felpolíroztam így eltüntek a korábbi tisztításból adodó karcok :C Nagyon szép lett

    Sajnos tápos topikban, nem sok jót mondtak a superFlower-ről, lehet inkább megtartom magamnak ezt a túl méretezett szörnyet, mert nekem 'hál Istennek semmi bajom vele, és nagyon tetszik!!!!

    Bogyorisz

Új hozzászólás Aktív témák