Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Khaal

    őstag

    válasz Ebit #9116 üzenetére

    Megérkezett, gond nélkül beüzemeltem, csak a mérettel volt majdnem gond, de épp hogy sikerült bepasszintani a sarokba. Egyedül a basszus poti recseg egy kicsit, de az is maximális állásban, én meg úgyis középállásban használom, így nem zavar a dolog.
    Vételben nem sokkal jobb az eddig használt minihifinél, de ha monora kapcsolok akkor nincs gond, a hangfalak meg úgyis összevissza vannak elpakolva így nem számít hogy sztereó vagy nem az adás.
    Egy kérdésem azért lenne, mert az antenna dologban nem vagyok biztos. Egy kb 4 méteres koax kábelt használok antennaként, az utolsó 1 méter ki van rakva az ablakba, arról a részéről le is fejtettem az árnyékolást és a szigetelést, a belső 3 méteren rajt hagytam, hogy ne szedjen össze annyi zavart a gépektől (sajnos nem sokat segít, a biztonsági kamera crt monitora eléggé bezavar így is).


    Balról a másodikra raktam a koax belső szálát, a harmadikhoz meg odafogattam az árnyékolást, nem tudom ez jó-e így. Érdemes lenne esetleg valami mást használni antennaként? Tetőantennára sajnos nem tudok rákötni, így csak barkács megoldások maradnak.

Új hozzászólás Aktív témák