Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz Tamoo #43343 üzenetére

    "Az én hozzászólásomban annyi volt a lényeg, hogy nem tudom mi a különbség." Éppen az erre való utalással hangsúlyoztam a tanácskérő kolléga "hűbelebalázsságát", hogy a te félig ironikus válaszodból is azt szűrte le, hogy mehet megvenni a drágábbat, oszt jó napot.

    A Concept-et nem érdemes a Zensor-hoz hasonlítani, mert amint te is tudod, más kávéház, nem ugyanaz a kategória, ellenben a Zensor és a Lektor körülbelül egy szint, csak más koncepció. A Concept tehát alsóbb lépcsőfok, de a vele kapcsolatos saját tapasztalataid és az itteni kollégák (köztük Kammerer) hasonló tapasztalatai alapján magad is átláttad már, hogy ilyen összehasonlításban a Concept hangkarakterileg az általam a Lektor-ról írottakhoz áll közelebb, csakhogy "még olyanabb" mint a Lektor, részben azért is "még olyanabb", mert eggyel alatta levő minőségi kategória, tehát nem olyan kifinomult - merthogy a Zensor-Lektor szint már eléggé kifinomult. A Concept kövér, itt-ott narancsbőrrel, a Zensor teltkarcsú, a Lektor kicsit teltebbkarcsú, a bőrük szép sima és bársonyos. Concept vs. Zensor egyenlő "hifi" vs. "audiofil", akár a karakterbeli irányultságot, akár a kategóriakülönbséget nézzük. Mint írtam, a Zensor is egy kicsit "feldúsultabb" a szokásosnál, de közel sem annyira, mint a Concept. Más kávéház, ahogy mondtam: "hifi" vs. "audiofil".
    (Elég hosszan mondtam semmit? :Y )

Új hozzászólás Aktív témák