Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • föccer

    nagyúr

    válasz P00By #9396 üzenetére

    Handlock mit takar? :F

    ps: pala és priest ellen mindig lapfogyásig tartó meccseket tolok. Az előbb egy pala ellen mentem. Püföljük egymást. Végig én domináltam, tartottam a board controlt, mindig sikerült letakarítanom az ellent. 4-5 lap magasságában letett valami legendet, ami halál esetén 5/3 fegyót ad. Hexem már nem volt, silencem már nem volt. Oze és minde control techet még ott szorongattam a kezemben. MCT-t nem tudtam kijátszani, mert csak 3 minionja volt. Picsába. Nagy nehezen leverem 1 hp-ra a legendet, amikor ő jön, lekakarítja az asztalomat, majd visszaveszi a kezébe. Well play. Köv körben megint lehozza, nyom mellé hero powerből +1 silvert, így már megvan a 4 minonja, lehoz egy true silvert, takarítja az az asztalomat. Egy életem, egy halámom, MCT-t lehozom, sikerült kihoznom a 3 db silver hand mellől a legendet, jön Oze, leszedem a true silvert, jön a well play. Köv körben behúzom az utolsó fire elementalt, takarítom a boardot. Az ellen kezébe nincs lap, a paklija is elfogyott 2 köre. GG és kilép :R

    Ritka az ilyen feszült, fordulatokkal tele játékom, nagyon élveztem, főleg úgy, hogy sikerült behúznom a végét.

    üdv, föccer

    [ Szerkesztve ]

    Építésztechnikus. Építőmérnök.

  • Sirandrish

    legenda

    válasz P00By #9396 üzenetére

    reggel én kétszer elvertem ugyan azt a csókát :C
    Hunterrel...leírtam fentebb hogy hogyan csináltam az elsőt..a másodikba nem jöttek neki szerintem a giantok mert csak LJ-t tolt de nem volt nagy bimbumm taunt :N

    Tyler Durden Ugyan azt vertem el kétszer :D
    "TheGod" vagy mi volt a neve így szolidan..

    Mellesleg van aki a HS-t két kézzel játssza? ;]

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák