Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz F-ECT$ #6942 üzenetére

    Vagy legalább az Aréna két részre lenne osztva..lenne a full random mint most, illetve lenne egy olyan opció ahol a saját paklikkal mennének az emberek. A saját paklimat legalább ismerem és jobban tudom hogy mit hogy kéne meg ilyenek. Szerintem ez nem is lenne olyan nagy dirrdurr és zavarni éppen nem zavarna senkit, mivel ha valakinek esetleg a random a minden, vagy csak szimplán nincs olyan deckje amivel neki merne állni (bár ez utóbbit erősen kétlem), azok maradnának a már meglévő bevált verziónál.

    Már az is nagy változtatás lenne ha "csak" 1200 dust lenne egy legend, vaaaagy ha amikor betörsz 1-1 lapot akkor mondjuk a Common 10et adna, a Rare 20at etc..tehát a dupláját. Még úgy is rengeteg mindent be kéne törni 1-1 legendért, de azért mégiscsak gyorsabb lenne a haladás.

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Ereshkigal

    őstag

    válasz F-ECT$ #6942 üzenetére

    Vettem 40 csomagot, bontottam belőlük 1 legendary-t, az sem tartozik a legjobbak közé (Illidan). Persze nem is tudom, mit vártam, hogy majd bemákolok 10-et?!
    Közben bontottam ilyeneket: Manastorm, Gruul... utóbbit párszor kipróbáltam, de már be is törtem őket. Ja, volt egy Sylvanas is, őt átkonvertáltam Ragnává. Ezek után én nem tudom elképzelni, hogy 50k ráfordítással (ami nekem kb. +90 csomag megvásárlása lenne) esik mennyiségre és minőségre is megfelelő legendary. :( Az enchant/disenchant dust arány pedig szerintem borzalmas.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák