Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz ígyvanferi #51816 üzenetére

    Jó legend, több deckben is helye van:
    -Ragnaros - ez illik is a játékstílusodhoz, jó lap a mid deckek végére (wari, mage, pala)
    -Leeroy - kombó / agro deckekben most népszerű (rugó, wari, lock)
    -Cairne - ez jelenlegi állapot szerint jó, lehet, hogy pár hét múlva eltűnik, illetve egy Sylvanas többé-kevésbé jó helyette (wari, priest, pala)
    -Edwin - Miracle és controlosabb deckbe is elfér
    (Kb itt el is fogyna a dustod, de van az epicek között is craftra ajánlott.)

    Kevesebb helyen használható lapok, csak akkor craftolnám őket, ha már az előző listát lecraftoltam:
    -Harrison - hullámzó a népszerűsége, néha nagyon jól jön, néha meg teljesen eltűnik
    -N'Zoth - bár van rá pala, priest és rugó deck is, de csökken a népszerűségük
    -Vek'lor - wari, druid és priest C'Thun deck van, de ezek már messze nem tier 1-esek
    -Antonidas - jó lap, többféle deckbe is befér, csak a mage most kicsit gyengus
    -Xaril - Miracle és N'Zoth deckbe is befér, de előbbiből akár ki is hagyható

    1-1 deckben használható lapok, csak akkor craftolnám, ha nagyon rápörögtem az adott deckre:
    -Justicar - wotog előtt alap lap volt, most szinte csak control wariban van
    -Fandral - bár szinte minden druid deckbe befér, de a druidot most kicsit gyengének érzem
    -Malkorok - főleg tempo deckben látni, de oda se nélkülözhetetlen
    -Alex - ha nem akarsz freeze mage-ezni, akkor ne craftold le
    -Rag light - 1 deckben szerepel, de oda fontos lap
    -Varian - főleg tempo deckben látni, de oda se nélkülözhetetlen
    -Baron - főleg CW deckben látni, de oda se nélkülözhetetlen
    -Jaraxxus - Reno lockba fér csak be
    -Gormok - Zoo-ban ott a helye jelenleg
    -Chillmaw - dragon deckbe nem rossz, de nem is olyan jó, ha neked is van épp boardod

    Most nem látok a helyét csak közepes / rossz deckekben:
    -Cenarius - régen pedig alap lap volt
    -Malygos - rugó deckben látni néha, de szerintem a sima Miracle jobb

    A Myst Challenger szerintem kuka, Brawl és Shield Slam főleg CW-hez kell csak, a Prep-et javaslom, kombó paklik szeretete miatt, a Forbidden healinget egyelőre jegelném, amíg nincsenek meg a szükséges legendek a paklihoz.

    [ Szerkesztve ]

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák